İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üyeliğe 10 $,Ref'e 2 $ İmcrew

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Ağustosta acılcak olan ve değişik bir taktikle erken kaydolan üyeler 10 $ ve her refesansa 2 $ vermektedir.
Neobux da bu taktiği uygulayarak en iyi ptc ( paidtoclick ) sitelerinden biri olmayı basarmıstır..
Ödemeler her ayın sonunda yapılmaktadır ve ödeme olması için hesapta 20 $ olması gerekmektedir..
Refli linkten üye olursanız sevinirim..Çünkü Referans sahibi üyenin kazandığının belli bir kısmı refli üyeye ve reflinikide sahibe gidiyormuş.. Forum sitelerinde bu sitenin scam değil cok kapsamlı yeni bir proje olduğunu söylüyorlar!

Refli link ;

http://www.imcrew.com/?r=100766

Refsiz link ;

http://www.imcrew.com

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme limiti yüksek. bonus miktarları fazla.açıldığı gibi scama düşebilir

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla benimde gözüm tutmadı ilk önce ama sonradan forumlara felan baktım bu site scama felan dusmeyecek diolar, ama herseye rağmen 1 Ağustosa kadar beklemek lazım..Eğer 20$ yaparsanız payout yapabileceksiniz yane 5 tane ref bulsanız bile payout yaparsanız hiç değilse denemek lazım..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Üye oldum hocam senin için bakalım ödeme alabilecek misin ?

(İmkanı yok gibi ama neyse)

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taş atıpta eliniz yorulmayacak beyler,site sağlam cıkarsa uzulmeyin sonra :)

A

a.ışık

Misafir
koskoca site wordpress üzerine mi kurulmuş?? :) güldürmeyin lütfen bu saatte :D

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabaha olur belki çok duydum reklamınıda ben üye olmadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5