İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üyelik bonusu 1500$ Mail başına 150 $

N

nettenkazan

Misafir
Yeni bir mail okuyarak para kazanma sitesi...

DollarFactory...

Üyelik bonusu : 1500 $
Mail başına : 150 $
Paid 2 Click : 50 $
Minimum PayOut : 25000 $

Pek inandırıcı değil gibi ama ya gerçekse... :rolleyes:

Denemem için yardım eder misiniz?

Referrer adresim
burdan üye olursanız sevinirim...​

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya arkadaşım abartılı siteler hep cırt cıkıyor, mantıklı şeyler söylesin o zaman üye ol şansını dene ama akla mantığa gelmeyen rakamlar kesin cırt

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazdığın rakamların 1/1000 ine bile kimsenin inanmadığına emin olabilirsiniz..

saygılar..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam lütfen denemedin siteleri yazma ayrıca bu sitenin fiyatlarının uçuk olmasından ödemediği apaçık ortada

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nettenkazan :cool:

Bakıyorumda Bu forumda kendini çok akıllı zannediyorsun konu üstüne konu a.k :D sen bu firmalardan ödeme aldım kanıtını belirt sonra gel yaz bu boş boş fos fos şeyleri anladın

yaws arkadaşlar adam uye oluyor birinci mesajında atmaya başlıyor salla babam salla internette yeni para kazzanma işine girmiş kesin heveslenmiş gariban :D forum forum gezip yazmaya başlıyor refellerini :D

R

rektum

Misafir
ben böyle sitelere 3 ayımı kaybettim aman haaa sakın böyle hata yapma...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koptum ya olm alemin en akıllısı senmisin puhahha :)

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım boş ver sen bunu... Yazacağım mesaj sana değil üstüne alınma...

Bende çok yoğun olduğum için bana gelen reklam maillerini okuyacak vakit bulamıyorum... Benim yerime okuyacak olursa işe başlangıç için, 2000 dolar prim veriyorum ve okuyacağı her mail için 200 dolar... Maillerimi okumak isteyen varsa msn den iletişime geçsin ? :D

M

mehmettr

Misafir
Attık tutamıyorlar

Anahtar kelimeler(deli,taş,kuyu)
Atmak kolay mesele tutmakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5