İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Üyelik yaş sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Herkesin ailesi var aileleri ilgilenebilir. Benim kardeşim de 13 yaşında o bu foruma girmiyor ama oyun forumlarından da çıkmıyor. Hiç olmazsa bizim aramızda kalmaları iyi olabilir birşeyler öğrenmiş olurlar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Var tabii. Çoluk çocukla uğraşmaktan yazı yazacaktım onu bile yazamadım. Senle ne alakası var?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bugünlük ciddi olabilir misin?

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Herkesin ailesi var aileleri ilgilenebilir. Benim kardeşim de 13 yaşında o bu foruma girmiyor ama oyun forumlarından da çıkmıyor. Hiç olmazsa bizim aramızda kalmaları iyi olabilir birşeyler öğrenmiş olurlar.

Kesinlikle katılıyorum. Buraya girmezler diyelim, e başka yere girecek? En azından aklı selim insanlar var burada. Abilik ablalık yapabilecek. Zaten baktın işin cılkını çıkarıyor kişi banlanır.

Burada önemli olan bu yaştaki kişilerin hevesleri yüzünden mağdur olmamaları. 12 yaşında "para kazanma sitesi açmak" dediğime örnektir. Ama kodlamadır, tasarımdır v.b birşeyler öğrenmekse amaç kapımız açık olmalı.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Yurtdışındaki kaynaklardan yararlanıyoruz hep. Neden? Çünkü onlar bizim şuan yaptığımız gibi yaş sınırı vs. gibi tartışmalar yapmıyolar. Belki bu kardeşimiz web dünyasında Türkiye'yi temsil edecektir ilerde.
13 yaş yasağından bahsediyosunuz, telif hakkını ihlal etmekte bir suç ama burda o tür sitelerin alışverişi bile yapılıyor. Ve şuan burdaki çoğu kişinin telif hakkını ihlal eden, suç unsuru taşıyan sitesi vardır.
Fazla egoistçe davranıyosunuz...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
DarkGirl senden herkes memnun. Sen bir istisnasın zaten. Bu nedenle üzerine alınma.

T

trgy

Misafir
Direk kişilere özel cevap verenler ceza alacaktır. Tartışmaları özelden yapınız. Uyarı verdim şimdilik.

ogretmen78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akıl yaşta değil başta diyerek, zeka yaşı 13'ün altında olanlara yönetim gereken cevabı versin, ki veriyor da zaten.

Misal darkgirl bence gayet iyi gidiyor yaşına rağmen, ama bazı insanlar var ki gelmiş 50 yaşına şuraya tıkla 1$ diyebiliyor. Anlatabilmişimdir umarım.

bence haklı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben bir şey mi yaptım diye üzerine alındığı için üzülmesini istemiyorum.

Konuyu bugün açmamın sebebi bellidir.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bencede evet belli ama herkez birbirini sevmeyebilir buna saygı duyarım. Ama bu forumda vakit geçirmek için bazı şeylere katlanıcam zaten...

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyu tam olarak bilmiyorum ama konu sadece yaş ise bence 10 yaşındakide üye olur 15 yaşındakide 20 yaşındakide..Abartmanıza gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5