İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Üyelik yaş sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Var tabii. Çoluk çocukla uğraşmaktan yazı yazacaktım onu bile yazamadım. Senle ne alakası var?

Size çocuk çocukla uğraşma görevi mi verildede bu kadar içlendiniz onu anlayamadım. Gelişim yok diyorsunuz türkiyede siz üniversitede bu eğitimi vermeye başlarsanız tabikide gelişim bekleyemezsiniz. Önce hayal etmekle başlayacak herşey. Burda küçük bir kardeşimiz sizin yazdığınız bir yazıdan hayal edip ileride kim bilir neler çıkarabilir. Bu kadar bencil olmayın lütfen. 3-5 kuruş para kazanmak uğruna bir nesili çöpe atmak ne kadar mantıklı işte bu nokta sanırım sizin yaş sınırlama sorunuza cevap olur. Cevapları okurdan bir arkadaşımız 5-6 madde halinde açıklamış herşeyi . Siz bunu düşünemiyorsanız zaten çoluk çocuk dediğiniz kişileri karşınıza alıp lafta anlatamazsınız katkıda sağlayamazsınız .Biraz ağır konuştum kusura bakmayın ama kimse öyle 1-2 günde birşeyler öğrenmiyor. ;)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaşlar kişisel atışmalara girmeden,konunun amacı dışına çıkadman yorum yaparsak sevinirim,aksi taktirde sileceğim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
3-5 kuruş para kazanmak uğruna bir nesili çöpe atmak ne kadar mantıklı

Ağır değil bilip bilmeden konuşuyorsun. Benim amacımı beni tanıyanlar bilir. Bugüne kadar yaptığım tüm yardımlar ve paylaşımlar karşılıksız oldu.

Böyle iğrenç ithamları tanımadığın kişi ile ilgili yapma :eek:lmadı:

X

Xman

Misafir
Tc kimlik no ile kayıt zorunluluğu ve Tc kimlik noyu doğrulayıcı bir sisteminiz olmadığı sürece ( olması imkansız zaten) yaş kontrolü yapamazsınız. Mesela benim r10 üyelğimde yaşım 23 olarak görünüyor :D kim nereden bilecek benim kaç yaşında olduğumu...

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ağır değil bilip bilmeden konuşuyorsun. Benim amacımı beni tanıyanlar bilir. Bugüne kadar yaptığım tüm yardımlar ve paylaşımlar karşılıksız oldu.

Böyle iğrenç ithamları tanımadığın kişi ile ilgili yapma :eek:lmadı:

Sizi tanıma fırsatını yeni insanlara sunmadığınız sürece ne olduğunuz hiç önemli değildir. Yardım ettiğinizi düşünüyorsunuz çoluk çocuk diye itham ediyorsunuz insanlara burada işi bilen adamın yardıma ihtiyacı yok zaten

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Forumu adam gibi kullandıktan sonra isterse 5 yaşında olsun farkeder mi? Neyin peşindesiniz anlamadım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sizi tanıma fırsatını yeni insanlara sunmadığınız sürece ne olduğunuz hiç önemli değildir. Yardım ettiğinizi düşünüyorsunuz çoluk çocuk diye itham ediyorsunuz insanlara burada işi bilen adamın yardıma ihtiyacı yok zaten

Forumu okumadığın belli. Yaptığın yorumlar anlamsız ve gereksiz. Çocuk çocuk derken neyi kastettiğimi her kes biliyor.

T

trgy

Misafir
Uzatmaya gerek yok. Bunun önüne geçilemez. Önerisi olanında olacağını sanmıyorum bu konu tartışmadan öteye geçemez.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Buraya yorum yapmadan geçmek istemiyorum.
Siz hiç mi hatırlamıyorsunuz o yaşlarınızı? Bende o yaşlarda başladım ve açıkçası yaşım da o kadar büyük değil şu anda da. Para kazanmayı öğretemezsiniz demişsiniz. Onlar bütün tecrübelerini paylaşmak istiyor, insanlar yararlansın istiyorsa siz bunu yapmıyorsanız bırakın da yapanlara mani olmayın.

Ben o yaşlarda bütün forumlara üyeydim iyineti sonradan keşfettim tabii ki. Onlar size bu zamana kadar saygısızlık yapmamış, sizin bu saygısızlığı yapmanız hoş olmuş mu? Bence biraz kendimizi sorgulayalım. Ayıp.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5