İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun bütçeyle reklam vermek istiyorum

divanedebiyati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook sayfa içeriği : Tamamen edebi içeriklidir.
Facebook üye sayısı : 100k üzeri olursa iyi olur amacım sayfamı ilk etapta 1k beğeniye ulaştırmak bu hedefe uygun arkadaşlar yazarsa sevinirim
Vereceğiniz reklam türü : videoya gerek yok tanıtım yazılı bir reklam olsun kafi.
Günde ve haftada kaç kere reklam vermek istiyorsunuz : ilk etapta anlaştığım arkadaşlarla 1er günlük çalışacağım en iyi verimi nerden alırsam orda 1hafta daha kalırım sonra değişimli olarak bu süreç devam eder (kimseyi bıktırmadan)
Ödeme Şekli : iş bankası ve sanal legalpara bayileri aracılığı ile olabilir
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler :dediğim gibi ilk etapta beni 1k üzerine çıkarabilcek arkadaşlara ihtiyacım var. şuan 100 kişi beğendi ve hiç reklamını yapmadım hatta kendi profilimde bile tanıtmadım Henüz 1hafta bolmadı açalı ama içerik olarak zengin ve kaliteli. Reklam yapacağınız sayfa boş bir sayfa olmayacak. İlgilenen arkadaşlar buradan veya sayfam üzerinden bana ulaşırsa sevinirim. teklifler uçuk olmazsa da sevinirim zira sizde tahmin edersiniz ki piyasa belli. ayrıca vur kaç yapmak isteyen arkadaşlara önermem, avukatım ve bu 5 lira için bile olsa dolandırıcılıktır yaşınızın küçüklüğüne falan bakmam direk suç duyrusunda bulunurum.ilgilenen arkadaşların tekliflerini bekliyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
İlgi alanına göre bölgesel facebook reklamı vermek daha uygun olmaz mı?
Bİr de kupon kodu filan bulunursa, tadından yenmez :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
öyle ama facebook reklamaları daha pahalıya geliyor ve çok da işe yaramıyor diye okudum
Bunda da güvenilir birini bulup, uygun takipçi kazanma şansınız çok az.
Avukat olduğunuzu söylemişsiniz, 5TLye 1000 iyi, aktif, sayfanızı isteyerek beğenen bekliyorsunuz. Bilemedim 500 diyelim.
Size mantıklı geliyor mu, kim yapar?
Sayfasında onbinlerce kişi olan biri bunu yapar ve garantisini veremez zaten.
Sözde avukat değilseniz, biraz paraya kıymalısınız, tabii derdiniz 5-10 lira için suç duyurusunda bulunup, çol çocukla uğraşmaksa, yazdıklarımı esgeçin.

divanedebiyati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunda da güvenilir birini bulup, uygun takipçi kazanma şansınız çok az.
Avukat olduğunuzu söylemişsiniz, 5TLye 1000 iyi, aktif, sayfanızı isteyerek beğenen bekliyorsunuz. Bilemedim 500 diyelim.
Size mantıklı geliyor mu, kim yapar?
Sayfasında onbinlerce kişi olan biri bunu yapar ve garantisini veremez zaten.
Sözde avukat değilseniz, biraz paraya kıymalısınız, tabii derdiniz 5-10 lira için suç duyurusunda bulunup, çol çocukla uğraşmaksa, yazdıklarımı esgeçin.

ben miktardan bahsetmedim, avukat olduğumdan şüpheniz varsa buyrun gelin özelden ispatını yapayım maksatınız nedir onu da belirtrseniz ona göre sıkıntınıza çözüm bulabiliriz sanırım.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
ben miktardan bahsetmedim, avukat olduğumdan şüpheniz varsa buyrun gelin özelden ispatını yapayım maksatınız nedir onu da belirtrseniz ona göre sıkıntınıza çözüm bulabiliriz sanırım.
Maksadım, sıkıntı çekmemeniz.
Şimdiye kadar facebooka vereceğiniz kuponla birlikte ödenen reklam bedelinden daha aşağı aktif beğenen toplayanı hiçbir yerde görmedim (bir şekilde şikayet konuları açıldı).
Anladığım kadarıyla sayfanız edebiyat ile ilgili, 0,03TL - 0,05TL civarı facebook reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz, biraz araştırırsanız; kupon da kullanabilirseniz 50TL gibi bir rakama 5bin aktif beğenen getirebilirsiniz de.
Miktardan bahsetmedim demişsiniz ancak ... 5 lira için bile olsa ... konunuzdaki son cümlenizde geçmiş, bu bir ipucudur bütçeniz ile alakalı olarak.

divanedebiyati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksadım, sıkıntı çekmemeniz.
Şimdiye kadar facebooka vereceğiniz kuponla birlikte ödenen reklam bedelinden daha aşağı aktif beğenen toplayanı hiçbir yerde görmedim (bir şekilde şikayet konuları açıldı).
Anladığım kadarıyla sayfanız edebiyat ile ilgili, 0,03TL - 0,05TL civarı facebook reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz, biraz araştırırsanız; kupon da kullanabilirseniz 50TL gibi bir rakama 5bin aktif beğenen getirebilirsiniz de.
Miktardan bahsetmedim demişsiniz ancak ... 5 lira için bile olsa ... konunuzdaki son cümlenizde geçmiş, bu bir ipucudur bütçeniz ile alakalı olarak.

tahsiliniz nedir bilmem ancak kanun karşısında dolandırıcılık suçunun konusu 5 lira da olsa 5000 lira da olsa cezası aynıdır. size burda uzun uzudayıya bunun önemini nedenini anlatacak değilim ancak ordaki bile kelimesi size gereken msjı veriyordu keşke tekrar ve daha dikkatlice okusaydınız. hayır meblaya neden taktınız anlamdım :) isterseniz bankaları gezip hesaplarıma da bakalım bir türlü ikna olmadınız mebla konusunda :) farkettiyseniz aynı anda birden çok sayfa sahibi ile irtibata geçiyorum yani bütçem sizin ciddiye almadığınız gibi değil ama bu da etrafa para saçacağım manasına gelmez.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yorum farkı var aramızda ...
Konunuzda ne kadar iyisiniz bilmem ama 500 TLlik suç duyurusu için savcılık kovuşturmaya gerek görülmedi diye karşı tarafı ifadeye bile çağırmamışsa (deliller facebook görüşmeleri + banka dekontu vs, sözleşme yok) ve avukatlar da 2yıl uğraşılır ama yine de netice alınmaz diye yanıt verirse;
Size önerim;
İlk etapta 1K sağlam beğeni için önerim facebook reklamı, kupon kullanın,
Geri kalan 100K için ise sağlam takipçi olmama ihtimalini gözönünde bulundurarak, konunuza uygun sayfalarda reklam vermeniz.

Sonrasında sizi aktif beeğenen konusunda memnun edecek birileri olduğunu sanmıyorum (umarım birileri yanıldığımı ispatlar)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5