İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun fiyata program yapabilecek arkadaşlar..

kadir_21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba üstadlar yeni bir işyeri açma arifesindeyim be günümüz şartlarında bunun ne kadar zor olduğunu bilirsiniz ben açacağım işyeri için altta resimde tarif etmeye çalıştığım bi programa ihtiyacım var böyle bir programı bu kadar programcı arkadaş arasından biri veya birkaçının yapabileceği düşüncesindeyim bana böyle bir programı yapma karşılığında istediğiniz ücretleri (lütfen çok pahalı olmasın) yazabilirmisiniz bunun yanında ayrıca bu tarz bi program ne ile genişletilebilir onlarıda tavsiye edip yapabilirmisiniz diye sorucam şimdiden teşekkür ederim.
img.php
[/URL][/IMG]
Bide belki fantazi olacak ama tüm bu işlemler yapıldıktan sonra program bana sorsa çıkış yapılsınmı tarzı bi soru ile evet desem stok adedinden düşecek hayır dersem düşmeyecek falan gibi.. cevap ve yardımlarınızı bekliyorum..

sekizbit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar istediğiniz program hemen hemen bütün diller ile geliştirilebilir. Ben Java veya C# ile yapabilirim isterseniz, windows üzerinde kullanacağınızı varsayarak C# ile yapmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

İstediğiniz şeyleri tam olarak anlamasamda 200-250 YTL gibi bir ücret olur sanırım. [email protected] adresine e-mail atarsanız detayları görüştükten sonra tekrar bir fiyat belirleyebilriz.
Kolay gelsin

enerji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler excel' den mi çekilecek? Yoksa herhangi database kullanılabilir mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5