İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun fiyata web tasarımı, script yazımı, özel yazılım

R

rumka

Misafir
yusufona ;

Gondermis oldugunuz metin bir reklam aracidir. ! Forumlar insanlarin kisisel ya da sektorel reklam araci olarak kullanilmak yerine, fikir alisverisi yapilan ortamlardir. Sanirim ki bu konu uzerinde hem sizler hem de sayfa yoneticileri daha titizlikle duracaklardir !

Saygilar.

Y

yusufona

Misafir
Eğer böyle bir şeyden rahatsızsanız forum yöneticisine bildirirsiniz, ilanımı kaldırır veya üyeliğimi iptal ederler.

illaki reklam yapmayalım diyorsanız foruma hiçbirşey yazmayalım o zaman çünkü profil bölümlerimizde; firma web adresleri vb. şeyler de var, yani foruma yazı yazmak da kişisel olarak bir reklamdır mantıken, isminizin reklamı. ha direkt reklam, ha dolaylı reklam ne farkı var?

bilgi paylaşımını da ben bir birey olarak elimden geldiğince hatta çoğu kişiden daha çok yapıyorum, girdiğim forum sitelerinin haddi hesabı yok, bunu öğretmek size düşmez..

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5