İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyatla domain bayiligi Bu kampanya kacmaz.

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Directi bayisiyiz 10 YTL den bayilere domain veriyoruz size özel bayi panel tr
ve awbs uyumlu %100 sadece 1 defalik depozito ücreti var 30 YTL ücreti ödedikten sonra hesapiniz aktif oluyor. reklam yok mail de sizin adiniz geçiyor.
herkezin artik domain paneli olsun :)

WEB: www.HDDServers.com
İletişim: [email protected]

DHS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu Yanlış Yere Açmışsınız DOĞAN Bey

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğan bey siteniz 10 dk'dır açılmıyor.

4:51

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rebot atildi sunucuya şimdi düzeldi bakabilirsiniz. :)

Konu dişi
Hypervm kurdum linux sunucu kontrol paneline nerden girebiliriz.

Konu dişi

hypervm kurmayı biliyosun kontrol paneline girişi bilmiyosun öylemi ? ben mi yanlış anladım ?

Domain bayiligi veriyoruz degil kendi bayiligimizden alt bayilik veriyoruz demeniz daha dogru olmazmı çünkü yazınızda direk directi bayiligi gibi anlaşılıyor.

yer sağlayıcı faliyet belgesi aldınızmı yada başvurdunuzmuz(hosting satışı ile ilgili olarak)

HDDServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hypervm kurmayı biliyosun kontrol paneline girişi bilmiyosun öylemi ? ben mi yanlış anladım ?

Domain bayiligi veriyoruz degil kendi bayiligimizden alt bayilik veriyoruz demeniz daha dogru olmazmı çünkü yazınızda direk directi bayiligi gibi anlaşılıyor.

yer sağlayıcı faliyet belgesi aldınızmı yada başvurdunuzmuz(hosting satışı ile ilgili olarak)

Evet yer sagliyi faliyet belgesi başvurduk ve alt bayidir ama birebir ana bayi panelinden bir farki yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi