İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uygun fiyatlara site, logo tasarim.

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar..

uygun fiyata site yada logo tasarliyorum. animasyonlu logo calismasida yapabilirim. animasyonlarimi flash'la yapiyorum.

tasarladigim ve zaman buldukca devam ettigim bir iki site ornegi;
www.siyahajans.com/video video sitesi
www.siyahajans.com/chat sohbet sitesi

tasarladigim animasyonlu logo ornegi;
www.siyahajans.com
tasarladigim animasyonsuz logo ornekleri;
www.seyyir.com
www.ekdns.com
www.sevgimix.com 185x60 kucuk logosu

tasarladigim site ustu resimli menu ornegi (siteyi ben tasarlamadim ben sadece ustteki 700x145 px lik menu alanini tasarladim);
www.dobermanbuz.net

ucret olarak site tasarimlari baslangic fiyati olarak 50ytl
logo tasarimi olarakta animasyonlu baslangic fiyati 40ytl
animasyonsuz logo tasarimi baslangic fiyatida 30ytl olarak dusunuyorum.
simdiye kadar yaptigim islerin cok dahada iyilerini ve her kategoriye gore tasarim yapabilirim.

tasarimlar fazla surmez bir iki gun icinde genelde geceleri teslim edilir. gunduz calistigimdan.

iletisim yollarim;
msn derseniz : [email protected]
yok cep to cep olsun derseniz : 0535 252 77 95
hayir hayir ben yuz yuze gorusmek istiyorum derseniz istanbuldayim iletisim yollarindan birini secin goruselim.

odeme secenegi olarak paypal kullanmadigimdan kabul etmiyorum. GARANTI bankasi havale/eft kabul ediyorum. ayrica garanti bankasinda biliyorsunuzki hesabiniz olmasa bile atm lerden istediginiz kisinin hesabina azbir miktar karsiliginda para yatirabiliyorsunuz. bunuda bilmiyenler icin bilgilendirme amacli olarak yazdim.

(fekalet onemli bir not koymak istedim; actigim konuya alakasiz sadece kotuluk dolu egolarini tatmin edicek elestirilerde bulunacak insanlar varsa aklindan gecirmesini bile istemiyorum. calinti ve/veya hirsizlik islerim varsa yazin ama kesinlikle oylesine kotuliyim gibisinden yazi yazmayin bu beni cok uzer. altini ciziyorum profesyonelim demiyorum ama amatorde degilim. kendinize iyi bakin kalin saglicakla selametle! sevgiler saygilar).

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
15-20 sayfalık bi site tasarımı nekadar ve ne zman alır söyliyebilirmisin

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ornek tasarim gosterin yada iyice acin konuyu. nasil bisi yapmam lazim onu bana anlatmaniz lazim. kafadan bisi soylenmez 15-20 sayfa.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
15 -20 sayfalık bişey tasarım eyeos.org gibi açık cana yakın bişey içerikği ben ayarlıyacam.Sadece tanıtım amaçlı yani muzu tanıtacam ana sayfa ve 18 sayfalık yazı olacak okadar

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sayfanin cok daha iyisini gorunus acisindanda cok daha canlisini yapabilirim. 18 sayfayida tasarlayip size vericegim sizde icerigini dolduracaksiniz sadece oylemi ? yanlis anlamadim sanirim msn eklerseniz gorusebiliriz yada bundan sonraki mesajlarinizi pm atiniz. tesekkurler.

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım selam bu video sitesi ne baktımda sadece grafiklerinimi yapiyorsun yoksa scriptiyle berabermi ??

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar video sitesinin sadece tasarimini ben yaptim. kodlamasi yoktur. isterseniz ekstra kodlayan arkadaslar var yaptigim tasarima giydirebilirler gorusebiliriz. ilginize tesekkurler.

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar merhabalar arkadaslar.

onumuzdeki 3 gun icerisinde is alamiyorum yogunluktan dolayi. ancak 3 un sonra yeni isleri kabul edebilirim. ek olarak artik animasyon tasarimlarida yapiyorum onlardanda en yakin zamanda bir ornek koyacagim. ilginize tesekkurler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dostum grafik konuda biraz daha çalışmanı tavsiye ederim bu şekilde daha fazla verimli iş alırsın

Death

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elestirin icin tesekkur ederim. birazda reklam olsun diye yazmissin sanirim bu yaziyi :) sagolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5