İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyatlı Database

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Muratozcirpici adlı arkadaşın yerine yazıyorum.

Database benim değildir ve hiçbir şekilde alım-satım konusunda alakam yoktur.

---------------------------------------------------------------------

Her türlü site yapımı için uygun databaselerimiz bulunur.

hemen hemen hepsi kendi yapımızdır. yani zamanında tek tek kendim oluşturmuştum. artık kullanmiyorum.

Fıkra (1578) (Kategorizelendirilmiştir)
Hikaye (423) (Kategorizelendirilmiştir)
Komik Yazı (122) (Kategorizelendirilmiştir)
Türkçe Şarkı Sözleri (3343)
Yabancı Şarkı Sözleri (1801)
Oyun Hileleri (525) (Kategorizelendirilmiştir)
Yemek Tarifleri (244) (Kategorizelendirilmiştir)
İsim Anlamları (Değersiz bir şeydir bir kaç alımda hediye edilir)
Hayata Dair (79) (Değersiz bir şeydir bir kaç alımda hediye edilir)
Erkekler İçin - Kadınlar İçin (İnternette dolaşan makalelerden uyarlanmıştır.) (Değersizdir bir kaç alımda hediye edilir)
Sevgi Özel (101)
Sigara (24) (Değersizdir bir kaç alımda hediye edilir)

Ödeme Havale / Eft veya Paypal Kabul Edilir.

Databaseler şu an mdb şeklinde ve mssql şeklinde bulunmaktadır. Ama programlarla başka şeylere de dönüştürülür.

Fiyatlarımız uygundur. Her türlü kolaylık sağlanır.

Databaseler asp script ile kullanılıyordu şu anda. Seo ayarları olarak title meta tag lar her makale de değişir şekilde editlendi. İsterseniz scriptin editlenmiş hali de verilebilir. Fakat sql olarak kullanmak isterseniz scriptin admin panelini biraz kurcalamanız gerekecek. Çünkü ben admin panelini sql e göre ayarlamadım.

Sonuç olarak böyle. Her türlü site yapımında işinize yarabilecek materyaller bulunmaktadır.

Ayrıca

Html şeklinde thumbları çekilmiş / kategorizelendirilmiş / linkleri ayarlanmış / sayfalandırılmış 616 tane komik resim hazır bulunmaktadır.

Html şeklinde thumbları çekilmiş / kategorizelendirilmiş / linkleri ayarlanmış / sayfalandırılmış 60 adet mankenimizin bir çok resmi bulunmaktadır.

Html şeklinde thumbları çekilmiş / linkleri ayarlanmış / sayfalandırılmış 300 adet karikatür hazır bulunmaktadır.

Bu komik resim , karikatür ve manken resimlerini de anında sitenize oturtabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hepsi özene bezene kendim için hazırladığım şeylerdir.

Ekliyeyim ;

193 tane power point sunusu thumları ile birlikte hazırlanmış / sayfalandırılmış / zipli şekilde verebilirim. Onda da linkler felan hazır tasarımınıza oturtmanız yeterli.

---------------------------------------------------------------------

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5