İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygun Fiyatlı Vip Üyelik Hakkında

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Vip üyelik fiyatları hiç uygun değil,ismi lazım değil ama başka bir webmaster forumunda 6 aylık şeklinde yeşil renkli silver denen üyelik 6$ mesela.

çok uygun.ama iyineti desteklemek istiyorum açıkcası artık bu saatden sonra diğer siteden ücretli üyelik almak istemiyorum.vip üyelik almak istediğimde açıkcası bana uygun olmayan periyodda ve fiyatlarda listeler gördüm.

Admin turgay acaba vip üyelik konusunda bir değerlendirme yapmanız mümkünmüdür.

T

trgy

Misafir
Çok şikayet geldi bunun hakkında. Geçende düşürmüştüm sanırım bi daha düşüreceğim. Satın alanlar ise merak etmesinler sürelerini uzatacağım. :)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Vip üyelik fiyatları hiç uygun değil,ismi lazım değil ama başka bir webmaster forumunda 6 aylık şeklinde yeşil renkli silver denen üyelik 6$ mesela.

çok uygun.ama iyineti desteklemek istiyorum açıkcası artık bu saatden sonra diğer siteden ücretli üyelik almak istemiyorum.vip üyelik almak istediğimde açıkcası bana uygun olmayan periyodda ve fiyatlarda listeler gördüm.

Admin turgay acaba vip üyelik konusunda bir değerlendirme yapmanız mümkünmüdür.

Aslında biraz pahalı diyebiliriz ama değer:p iyinet "ismi lazım değil" forumlar gibi değildir. Ama Turgay birşeyler yapacaktır diye düşünüyorum yakın zamanda.

Edit: Aynı anda yazmışız :)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
aslında illaki düşürmenize gerek yok

farklı tipte vip üyelikler açabilirsiniz.

daha düşük özellikte daha uygun fiyatlı bir vip üyelik açabilirsiniz.ismi gold silver olacak diye birşey yok tabi iyinete özgü özgün isim ve renklerde vip üyelikler olabilir.

nacizane fikrim.

#GeniusTurkish

iyinetin 2007'den beri üyesiyim iyineti her zaman takip ederim ama nerde çokluk muhabbeti ticaret yaptığımız için diğer forumda aktif bulunduk istemeye istemeyede olsa ama artık iyinet'in değiştiğini canlandığını görüyoruz iyinete üye olmak için 1 ay davetiye almak için kıvrandığımı bilirim.İyinet benim için az ama öz kaliteli insanların olduğu değerli bir yerdir ve iyinet kullanıcılarına değer verir.

Bunun için artık iyineti desteklemek istiyorum ve burdan vip üyelik almak istiyorum.Ama açıkcası vip üyelik almam için beni iştahlandıran bir ücretli üyelik alma sayfası göremiyorum :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinete sayfımız her zaman sonsuz ama fiyarların gözden geçmesi lazım ki destek olalım

X

Xman

Misafir
Çok şikayet geldi bunun hakkında. Geçende düşürmüştüm sanırım bi daha düşüreceğim. Satın alanlar ise merak etmesinler sürelerini uzatacağım. :)

6 aylık vip üyelik 18 usd, ufak bir ayarlama daha yapılacaksa sorun kalmayacaktır sanırım ;)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
aslında illaki düşürmenize gerek yok

farklı tipte vip üyelikler açabilirsiniz.

daha düşük özellikte daha uygun fiyatlı bir vip üyelik açabilirsiniz.ismi gold silver olacak diye birşey yok tabi iyinete özgü özgün isim ve renklerde vip üyelikler olabilir.

nacizane fikrim.

#GeniusTurkish

iyinetin 2007'den beri üyesiyim iyineti her zaman takip ederim ama nerde çokluk muhabbeti ticaret yaptığımız için diğer forumda aktif bulunduk istemeye istemeyede olsa ama artık iyinet'in değiştiğini canlandığını görüyoruz iyinete üye olmak için 1 ay davetiye almak için kıvrandığımı bilirim.İyinet benim için az ama öz kaliteli insanların olduğu değerli bir yerdir ve iyinet kullanıcılarına değer verir.

Bunun için artık iyineti desteklemek istiyorum ve burdan vip üyelik almak istiyorum.

Gwindor aynen bende sana katılıyorum, aynı fikirdeyim:) İstemeye istemeye ordaydık. Artık burasıda canlanıyor...

T

trgy

Misafir
Kaç para olmuş bi daha bakın bi :p

Bu arada vip üyelikler ile 175 dolar'a birşey yaptıracağım forum için haftaya pazar falan göreceksiniz. :) şu an 10 dolarımız var ama :p

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
3 aylık 5$

6aylık 9$

bence şuan güzel oldu.ama farklı tipte vip üyelikler fikrimi ben bir düşünün derim :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu arada vip üyelikler ile 175 dolar'a birşey yaptıracağım forum için haftaya pazar falan göreceksiniz. :) şu an 10 dolarımız var ama :p

10 dolar var derken üstünü mü tamamlayalım yani:D

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

1 dolar yap 175 kişiden 175 dolar yapar :D Hem millet merak edip bakar çıkar :p

E

Erturk

Misafir
Vip++ da da indirim olursa her ikisinden alabilirim :p

Ayrıca trgy bugun bır pm attım ama donus yapmadın. Beklemedeyim :)

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ayrıca işin yasal boyutunu bilmiyorum.ama banka havalesi veya benzeri yöntemlerle ödeme kabul etmeniz mümkünmüdür...

T

trgy

Misafir
:):) Süper olmuş fiyatlar. İlkinide ben aldım sanırım o 10 dolara:p

Yok senden önce vip++ 1 yıllık alanlar var. :) Eski alanlar hiç merak etmesin herkes hakkını fazlasıyla alacak. :)

Şaka bi yana vip++ üyelik için uğraşlarım var onların fiyatları hep öyle kalacak. Çünkü o bölümü gerçekten çok güzel bir bölüm haline getireceğim.

Örnek vermek gerekirse;

Web ders kategorisinde php dersleri anlatılıyor diyelim, vip++ ta da aynı kategoriler mevcut oralarda ise blog scripti yazımı, video scripti yazımı gibi konular anlatılacak. Yani forumda tüm üyelere anlatacağız dersleri, ekstra ders görmek isteyenler vip++ almak zorunda kalacak..

Bu sistem için görüştüğüm kişiler mevcut ders anlatımı konusunda.

@Erturk
Dosyalar elimde mevcut değil İzmir'e gidince dönecektim sana.

@jacktheblack
vip forumlarında birşey yok. sadece ekstra özellik kazanırsınız şimdilik.

kormantr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trgy bey bir önerim var ama yeri burası değil galiba ama büyük kampanyalar yapsanız eski kaliteyi %100 geçeriz.Makale kampanyası güzel ama yazan var yazamayan var ilgi çekici kampanyalar yapılırsa kalite artacağını düşünüyorum.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İyinet VIP özellikleri, malum siteninkinden daha iyi. :)

DsL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben alamayı düşünüyorum destek amaçlı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5