İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uygunhosting.org un telefon numarasını bilen var mı?

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sefer başka yerden domain alayım dedim, ondada dolandırıldım. uygunhosting.org un telefon numarasını bilen var mı?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahi saçımı başımı yolacağım artık.. Neden böle bir firmadan domain alıyorsunuz ki? 1 dolar fark için mi.. Yapmayın etmeyin eylemeyin yahu..

Hosting olsa neyse diyeceğim bir derecede domain çok önemli birşeydir böle ne üdüğü belirsiz yerlerden alınmaz ki.. Bu dolandırıcılarada kızamıyorum artık o kadar çok talep eden var ki ondan çoluk çocuk bile kandırırım da üç kuruş para kırparım diye açıyor bir sayfa.. Olan olmuş artık.. Geçmiş olsun...

Bundan sonra domain alırken köklü şirketler var bilinen onları dene.. :/

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha parası Olan Reseller İşine giriyo gayet Güzel Bi iş :) Kaldıra bilene ama domain icin aynı garanti yok...

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayın aslı şu, ben domain tescili için wildwestdomains.com ile çalışıyorum. bu arkadaş geldi, deneyelim diye aldık bu domaini, Allahtan sadece bunu almışım.

msn i sürekli açık ama cevap vermiyor, sanırım bugün beni banladı :)

VazgectimSenden arkadaşıma katılıyorum, yıllardır çalıştığım, kalitesini bildiğim wildwestdomains varken salak gibi gittim başka yeri deneyeyim dedim. aptallık bende, kurtarabilsem şu domain i, başka bişey istemiyom.

domainin tescil edildiği lead networks de cevap vermiyor.

D

devrimergin

Misafir
madem adam hosting firmasının domainini satışa çıkarmış sende alıcı gibi yaklaş istediği fiyatta anlaş cep vs. iste...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öğrense ne olcak ki.. arkadaşın domaini onun ne işine yarayacak şimdi.. Hiç.. Ama neden vermiyor onu anlayamıyorum yahu..

D

devrimergin

Misafir
Telefondan adres bilgisine çok rahat ulaşır haklıysan eğer zafere giden her yol mübahtır.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya elinde fatura matura bişi var mı nasıl kanıtlıycan kendini?

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece mail adresi var ama onlarda değiştirilmiş. aslında domain in bana ait olduğunu sadece uygunhosting in sahibi biliyor ki sanırım onunda bi anlamı kalmadı. domain gitti be iki arada bi derede :) fena yedik kazığı be

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5