İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uygunn V2 Wordpress Teması

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygunnbanner.png

WordPress tabanlı bloglar için birçok tema hazırlanıyor, satışa sunuluyor veya ücretsiz dağıtılıyor. Ben de aylar öncesinde eski blogum için bir wordpress teması hazırlamıştım. Daha sonrasında bu temayı 20 tl gibi uygun bir fiyattan satışa çıkardım. Satıştan kazandığım parayla Webuu.net’e yatırımlar yapabildim. Son zamanlarda satışlar biraz durakladı. Bu nedenle temanın tanıtımını tekrar yapıp satışlara devam etmek istiyorum. Aslında temanın alınması için birçok sebep var. Tema çok uygun bir fiyata sahip, sıfırdan yapıldı, hoş sayılabilecek bir görüntüye ve şekle sahip. Eksikleri de mevcut tabi, bu eksikler nedeniyle 20 tl gibi cüzi bir fiyatı var. Şimdi temamızın tüm özelliklerini, artılarını ve eksilerini yakından inceleyelim…

Satış yazısı.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Header boşluğunu biraz daha küçültüp yanına 468x60'lık bir alan eklesen tema daha dolu gözükecek. Böylede çok iyi, iyi satışlar...

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için teşekkürler. Psd olarak böyle yaptım daha sonra eklemeyi düşündüm fakat kod bilgim olmadığı için ekleyemedim. Alanlar biliyorlarsa kendileri de ekleyebilirler. Kodlar şifreli değil. Tema sıfırdan yapıldı. Emek var, 20 tl fiyata çok daha iyisi yoktur herhalde. Teşekkürler.

ExAct

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için teşekkürler. Psd olarak böyle yaptım daha sonra eklemeyi düşündüm fakat kod bilgim olmadığı için ekleyemedim. Alanlar biliyorlarsa kendileri de ekleyebilirler. Kodlar şifreli değil. Tema sıfırdan yapıldı. Emek var, 20 tl fiyata çok daha iyisi yoktur herhalde. Teşekkürler.

Gayet güzel tasarım hayırlı satışlar

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu güncellendi. Satışlar devam ediyor, alanlara logoyu da ücretsiz yapacağım.

soulfather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
utku kardeş ben senden bu temayı almıştım. ama kaybettim dosyaları mümkünse tekrar alabilirmiyim dosyaları..

akkif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tema güzel gerçekten,
yakın zamanda düşünebilirim, mesajım bulunsun.
Hayırlı satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5