İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzaktan Masaüstü Bağlantısı Anlatımı

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu konuyu hortlatsam kulaklarımı cınlatırmısınız bilmiyorum ama usb modem alcatel ile uzaktan bağlantı yapilabiliyor mu ? bilen var mı acaba :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu masaüstünü kullanmak için bir yolu daha var sabit bir ip adresi ile özel programlar var 2 pc ye kurduktan ana bilgisayar olarak kullanabilip diğer bilgisayarını istediğin şekliyle yönetebiliyorsun, örneğin program ekleyip kaldırabiliyorsun tamammiyle o bilgisayarın masaüstü senin pc ne tasınıyor ve istediğin zaman asagı alabiliyorsun diğer pc nin masaüstünü, ben bunu mimikdiyagram üzerinde sogutma sistemleri için kullandım. Ama kötü bir yanı acayip trojen li bir program virüs programları genellikle kolay sekilde yakaladıgından program siliniyo bu yüzden programı calıstırdıgında virüs programına kulak asmaman gerekiyo :) programın adı ARTİKA Fransız yapımlı bir program ...

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Falla konuyu hortlatacam :) Eger modem markalarını ve şifrelerini öğrenmek istiyorsanız

http://www.geocities.com/mehmetbukum/default.htm bu adresi bi gezin istemediğiniz kadar modemin ilk şifre ve kullanıcı adı mevcut. yalnız bi arkadaşım söylediği modem yok :) (verdiğim link biraz eski yılar önceki hek deneyimlerimde işime yarayan bir siteydi)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
teamviewer'da masaüstü bağlantısı için bir seçenek olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5