İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzmanından Forum Tanıtım Paketleri | Kelimelerinde Üst Sıralara ÇIK!

Kreasyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gcugx.png

Seo çalışmaların en etkilisi forum tanıtımıdır. Sürekli sayfa sayısı değiştiğinden dolayı için hızlı index alan forumlardan link almak kelime bazlı artışa kısa sürede olumlu etki göstermektedir.Kelime bazlı yükselişin yanında forum kullanıcıları tarafından sitenize ziyaret gerçekleşir.Ayrıca forumların tamamı Türkçe ve ziyaretçilere açık olduğundan yükselişe rahat bir şekilde geçeceksiniz.

gcw3s.png

%100 Manuel Çalışma
Biz yaptığımız seo çalışmalarını %100 manuel olarak bizzat kendi ellerimizle yapıyoruz. Bu şekilde siteleriniz hakkettiği değeri bulacak.

Kalıcı Etki
Yaptığımız çalışmalar %100 kalıcıdır. Aylar hatta yıllar sonra raporları kontrol ettiğinizde bile linklerinizin durduğunu göruceksiniz.

İndex Hızı
Google örümceklerinin sitemizi ziyaret etmeleri için, bir başka siteden örümceğin dolaylı yollarla (hedef kelimemize yazı içerisinde linklendirme yaparak) çalışma yapılan siteyi de indexlenmesi sağlandığı için, sitemize google örümceklerini çeken özellikte olması, tanıtım yazısının faydasını kat be kat arttırmaktadır​

Genel olarak faydaları :​
Kaliteli backlinklere sahip olursunuz.
Pagerank , Alexa ,Trustrank ve Domain Authority değerleriniz yükselir.
Hedef kelimenizde ve içeriklerinizde arama motorlarında üst sıralara yükselirsiniz.
Hit artışı sağlar.

Eklenen forumların genel özellikleri :
Hepsi Farkli İp adresinde barınan forumlardır.
Birçoğu yüksek pagerank ,alexa ve trustrank değerlerine sahiptir.
Tüm linkler ziyaretçilere açıktır.
Google tarafından indexlenen sitelerdir.

gd5fb.png

gd5sq.png

Hizmetten Faydalanmak İstiyorum , Ne Yapmalıyım ?
Tanıtım yazınızın başlığı :
Tanıtım yazınız :
Logo, Banner veya Resim :
Paket seçeneği : (Paket 1 , Paket 2 , Paket 3)
Pingleme işlemi istiyor musunuz ? :
Ödeme bilgisi (Mobil, Paypal) :

Bu şekilde bana PM atabilirsiniz.

gd6zg.png

Kenanix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paket 3'ü alıyorum. Lütfen ödeme bilgilerini PM olarak atar mısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5