İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uzmantescil.com tasarımının kocakhost.com tarafından çalınması hakkında

uzmantescil.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Webte gezinirken birşey gördüm kocakhost.com bu sitenin sahibi arkadaşım kimse bizim tasarımımızı hafiften kendine klonlamış. Kendisinden ricam kısa sürede kendi özgün tasarımlarını yapmaları.

Sonuçta iş yapmak istiyorsanız biryerde klonlamadan vazgeçmek gerekli değil mi?

uzmantescil.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz bir temadır. Ne sizi, nede o arkadaşı tanımıyorum ama aktif bilişim'i takip etmekteyim. Temanız Aktif Bilişim'in 12 numaralı temasıdır.

detayına buradan bakabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

tabiki aktif bilişimden alınmıştır ve geliştirilmiştir kocakhostu incelerseniz bizim sayfalarımızı telefon numaralarımızı ayrıca diğer mesajlarımızıda görebilirsiniz. Aktif bilişimden gidip para verip alsınlar ama klonlamak emeğe verilen paraya haksızlıktır.

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Clone Demek Farklıdır Çalmak Demek Farklıdır Eğer Rahatsız Olduysanız Başka Yaparız Sorun Değil Bir Kusurumuz Olduysa Kusura Bakmayın

Ekleme: :) şimdi güzel kardeşim asıl yetkilisi kocakhost'un benim ismim hasan orkan şöyle bişi söyliyim sonuçda bu temanın grafikleri açık html kodları açık senden çaldıysam eğer ben bunu normalde whcs ni komple yürütmem lazım bunun içine databasende dahil ya sen hiç htmlden döküm çıkarmayı bilmiyosun yada bu işle boşuna uraşıyosun dorudur grafiklerin aynı tablo uzantıların divlerin aynı kabulum ama çalıntı diye hakaret etmek sana yakışmaz ha şunuda söliyim aktif bilişime akıttığınız paraya yazık işin aslı bir grafiker bulsam yanıma sağlam sana şunu garanti ederim aktifin çıkardığı temelardan daha esnek yapılı temalar çıkartırım zaten kendimde bilgisayar programcısıyım ve kodlama yapmak heleki whmcs temalarını html whmcs ye uyumlandırmak senin aklının alabiliceğinden daha basit olay ha rahatsız olmuş olabilirsin ona bişi demem ama şunuda belirtiyim internette bişi hoşuma giderse bir tasarım onu alırım acımam ve unutmadan aktifin bütün temaları internette dolaşıyor yani yaptığın bence çok anlamsız ve gereksiz :)

mehmetkilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clone Demek Farklıdır Çalmak Demek Farklıdır Eğer Rahatsız Olduysanız Başka Yaparız Sorun Değil Bir Kusurumuz Olduysa Kusura Bakmayın

Ekleme: :) şimdi güzel kardeşim asıl yetkilisi kocakhost'un benim ismim hasan orkan şöyle bişi söyliyim sonuçda bu temanın grafikleri açık html kodları açık senden çaldıysam eğer ben bunu normalde whcs ni komple yürütmem lazım bunun içine databasende dahil ya sen hiç htmlden döküm çıkarmayı bilmiyosun yada bu işle boşuna uraşıyosun dorudur grafiklerin aynı tablo uzantıların divlerin aynı kabulum ama çalıntı diye hakaret etmek sana yakışmaz ha şunuda söliyim aktif bilişime akıttığınız paraya yazık işin aslı bir grafiker bulsam yanıma sağlam sana şunu garanti ederim aktifin çıkardığı temelardan daha esnek yapılı temalar çıkartırım zaten kendimde bilgisayar programcısıyım ve kodlama yapmak heleki whmcs temalarını html whmcs ye uyumlandırmak senin aklının alabiliceğinden daha basit olay ha rahatsız olmuş olabilirsin ona bişi demem ama şunuda belirtiyim internette bişi hoşuma giderse bir tasarım onu alırım acımam ve unutmadan aktifin bütün temaları internette dolaşıyor yani yaptığın bence çok anlamsız ve gereksiz :)

Şu verdiğiniz cevap sizin profesyonellikle alakanızın olmadığının göstergesidir. Konuşma şeklinizden bu işlerede çok meyilli olduğunuz izlenimi çıkmaktadır, sizinle çalışacak insanların bu konuyuda gözden geçirmelerini tavsiye ederim.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19

Bu kadar rahat birini görmedim daha önce, kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5