İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üzülüyorum!

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Düşünceye saygısı olmayanları gördükçe üzülüyorum.
* Yalan ve iftira ya kolay inanan insanları gördükçe üzülüyorum.
* Kendisine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapanları gördükçe üzülüyorum.
* Hoşgörüsüz ve kaba üslüblü insanları gördükçe üzülüyorum.
* Olaylara sadece kendi penceresinden bakan renkli gözlük kullananları gördükçe üzülüyorum.
* Kendini yanlış düşüncesini haklı çıkarmaya çalışanları gördükçe üzülüyorum
* Güzel ülkemin insanlarını birbirlerine düşürmeye çalışanları gördükçe üzülüyorum
* Milletimizin sinesinde hüsnü-kabul görmüş(sevilmiş,iyi yer tutmuş)insanlara dil uzatıldığını gördükçe üzülüyorum.
* İnsanların hakkını yemeyi uyanıklık zannedenleri gördükçe üzülüyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içinde provake edici mesajlar yazıp da "bunu iyi niyetle yazıyorum" dendikçe üzülüyorum....

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende hergün protesto edilecek birşeyler bulundukça üzülüyorum :D

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mollanın biri mevlanaya mektup yazar;
Eeeey kendini alim zanneden rumi, sen kimsinde binkere tövbeni bozsanda gel diyorsun. din senin tekelindemi, sen Allah'mısın,bre kafir bre melun diye sayıp sayıp döşer anlayacağınız.
mevlana mektubu tebessümle okur bitirir
arkasını çevirir mektubun bişey yazar tekrar ona gönderir.
Ne yazmıştır tahmin edin
Güzel kardeşim sende gel

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben protesto konuları açılıyor diye kimseyi yadırgamıyorum yanlış anlaşılmasın sakın. Sadece protesto edilecek sebepler mevcut olduğu için üzülüyorum.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha kaçtane böyle başlık açacaksın sıkılmadan merak ediyorum? açtıgın klitleniyor sen yine açıyorsun.İlla bukadar sorunların varsa admine öm atarsın yeterlidir bence.

N

necro

Misafir
daha kaçtane böyle başlık açacaksın sıkılmadan merak ediyorum? açtıgın klitleniyor sen yine açıyorsun.İlla bukadar sorunların varsa admine öm atarsın yeterlidir bence.

Bu yaptığı yüzünden süresiz banlanırsa o zaman aklı başına gelecektir. gemlikli üzme sen kendini girme foruma üzülmezsin niye bu kadar sorun ediyorsunki

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum kötü bişey demiş anlamında değil tabiki sorunları olur ama daha demin açtıgı konu kapatıldı o yüzden diyorum

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
dostum kötü bişey demiş anlamında değil tabiki sorunları olur ama daha demin açtıgı konu kapatıldı o yüzden diyorum

Evet ama arkadaşımızın her açtığı konu kapanmaya mahkûmdur diye bir kaide yok :) Ben bu konuda rahatsız edici bir unsura rastlamadım...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) anladımda biraz önce açtıgıda bu tarzdı yani ama yine kapatıldı. mod arakdaşlar pek sevmiyor böyle konuları :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav neyse ya benim kafam iyi diil hastaneden geldim yeni tomografi çekildi şansıma doktorumda 2 gün şehir dışına gitmiş kafa mayhoş yani:)

yanlış birşeyler yazdıysam affola

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demin kapatılan konunun başlığı çok kötüydü evet!!!
Ne demek sen Özgürlük platformu istiyorum.
Kapatılmasını rica ettiğim şu an sayfada iftira dolu konular var. onlar kapatılmasın konuşulsun.
Bizim hoşgörümüz bize yeter

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demin kapatılan konunun başlığı çok kötüydü evet!!!
Ne demek sen Özgürlük platformu istiyorum.
Kapatılmasını rica ettiğim şu an sayfada iftira dolu konular var. onlar kapatılmasın konuşulsun.
Bizim hoşgörümüz bize yeter

dostum anlıyorum seni kafam iyi diil kusura bakmayın.Bugünlük beni mazur görün. İnşallah üzüldüğün şeyler tek tek sevince dönüşür...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdan çık o zaman kafan iyi değilse banlanırsın valla :D

yav dur be yav adama bak banlattı hemen bizi :) yok yok benim kafam iyi olmasa bile banlanıcak şeyler yapmam saygı sevgi seviyemi bozmam :) sadece olayları anlamam biraz zaman alabiliyor euheuhe

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu çarpıtanları gördükçe hepten üzülüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5