İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uzun vadede adsense kazanci iyi olan siteler baksın

M

mfk_1868

Misafir
uzun vadedir adsense kullanan ve iyi kazanan siteleri alıyoruz.

R

Radyoblue

Misafir
bence iyi kazanan siteyi alacak kadar paraniz olmayabilir :D yanlis anlamada günde 10 dolar ve üstü kazanan siteler icin coook para ödemen gerekli.

Benim hilesiz hurdasiz günde 40-60 $ arasi kazanan(4 aydir böyle)ingilizce sitem var istersen satayim. 20 bin dolara

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen günlük ne kadar kazanana iyi dersin onu söyle de geyiğe dönmesin ortam.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyoblue' Alıntı:
bence iyi kazanan siteyi alacak kadar paraniz olmayabilir :D yanlis anlamada günde 10 dolar ve üstü kazanan siteler icin coook para ödemen gerekli.

Benim hilesiz hurdasiz günde 40-60 $ arasi kazanan(4 aydir böyle)ingilizce sitem var istersen satayim. 20 bin dolara
+1
adam ayda 100 dolar kazanıyosa yılda 1200dolar eder ki ben kendi adıma ayda 100 dolar getiren sitemi 2000 dolardan aşağı satmam

M

muziklist

Misafir
mfk

gunluk 15$ ozel bir yabanci domain

gunluk 10gösterimi ancak olan tik basi 0,15-0,80 veren bir domainim daha var istersen uygun fiyata verebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5