İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uzun zamandır uğraştığım Film Sitemi satıyorum.

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Websitesi için istenen en düşük fiyat :150TL
Websitesinin açılış tarihi :Aşağıda istatistikleri mevcut
Kategori, sitenin içeriği nedir :Film izleme sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link :Google analytic kaynaklı resim aşağıda var.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, Evet
Hosting dahil midir :Biraz idare edebilirim
Banlı olduğu sponsor var mı :yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı :yok
Sitede yer alan
Yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi :ayesoft teması vebotu var içinde
Yazılım Lisans sonlanma zamanı :yok
Sitenin satışında herhangi hukuki
bir problem var mı, telif hakkı vb :yok

Evet arkadaşlar hem tahmin sitem hem dizi sitem beni fazla yormaya başladı ve fazla olan sitelerimi elden çıkarıyorum. Fakat bu site benim için çok önemli aslında bu sezon elimde tutup dahada hitlendirmeyi düşünüyordum bugüne kadar kelime bazlı çalıştım ve başarısını aşağıda göreceksiniz. Hitlerde artık 150 leri bulmaya başladı ki ilgilenirseniz çok çok fazla artacaktır. Dediğim gibi benim fazla vaktim yok alana çok getirisi olacak bir site satıyorum. İşte veriler. İstediğim fiyatta biraz pazarlık payı vardır. Ama ciddi film sitesi yapıcam ve uğraşıcam diyorsanız tam sizlik bu site alın hazır kelimelerde aramalarda da yukardayken uçurun siteyi.

Pagerank: Bulunmuyor
Alexa Dünya: 1.363.178
Alexa Ülke: 24.337
Alexa Backlink: 10
Google İndeks: 7.760
Google Görsel: 1.670
Google Backlink: 0
Yandex İndeks: 1.198
Bing İndeks: 0
Sayfa Hız Skoru: 73
Host: 94.73.151.150
İndeks Boyutu: 77.34 KB
Son İndeks: Bulunmuyor
Domain Yaşı: 5 ay 15 gün
Dmoz Kaydı: Bulunmuyor
http://SeoSta.net

Kelime dökümü Google site araçlarından

Tekil sayısı artmaya devam edecektir.

Aramaların nerdeyse tamamı google dan

Arama kelimeleri zaten sitenin en yüksek olduğu kelimeler

Dediğim gibi ciddi film sitesi yapıcam diyenler hiç bir şeyle uğraşmayıp sadece özgün içerik kullanarak bu siteyi uçurabilirler. Bu arada sitenin facebook ve twitter hesaplarını da alan kişiye hediye edeceğim... Filmlerde bot kullanma yüzdem %10 dur ilk zamanlarında kullandım ama son dönem hitteki artışa da bakarsanız bot kullanmadım. Acil satılırsa çok işimi görecek. Şimdiden alana hayırlı olsun. Satıştaki diğer haber sitemle birlikte ortalama bir fiyata da gelebiliriz.

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bugün satışın son günü ilgilenen varsa görüşelim yoksa akşam satışı kapatacağım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5