İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Valid PR2 domain isteyen ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elimde boş valid pr2 domainler var isteyen arkadaşlara 5YTL karşılığı bir tane söyleyebilirim. Yapıkredi ve paypal(5$) kabulümdür. İlgilenen arkadaşlar pmlesin lütfen.

ayrıca pr3 bir domain var ancak infosu yok info çıkartabilirim diyene onuda 5ytl karşılığı söyleyebilirim.

domainler yabancıdır.

YILDIRAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
draga selam pr3 lazım ama infosuz ise infosunu alancaya kadar guncellemede pr düşüyor onun için bir an önce sen kaydettirmeye bak benim başıma geldi ben yaşadım bilgin olsun daha yuksege satarsın

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok mu isteyen pr2 ve pr1 domain.. kısalar bile var. yalnız hızlı olmalısınız boş bırakmaya gelmez :)

ayrıca bir tane ünlü domaini var. pr2

CİXaleM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav kardeş herseyi paraya dokmeyin 5 ytl ye kadar mı düştünüz arkadaslar ya

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım paranın 5 ytl si 10 ytlsi olmaz bunu böyle bil. para her zaman paradır. cebinde paran olmadığında 5 ytl senin için çok değerli olur. Ben burada 5 ytl ye 5 kişiye satsam 25 ytl anlatabildimmi ? ama sen yok ben sana 50 ytl de öderim dersen hiç sorun değil pm den banka bilgilerimi vereyim :)

Dostname

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın bahsetmek istediği para değil piyasa durumu.

5 YTL'ye Domain söylediğinizde 15 YTL'Ye pr2 domain alınmış oluyor.Bu yüzdende piyasa düşüyor.Eğer öyle olmasaydı, Eskiden 25 ytl'ye pr2 domain satılıyordu.

Yani arkadaşın bahsetmek istediği piyasayı düşürmeden daha çok kar oranı olması :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hmm.. iyide 5 ytlye bile kıyıp vermiyor insanlar.. benimde elimden gelen birşey yok elimde bir sürü olunca fiyatı düşürmek zorundayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5