İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Valueserver Yorumlarınız

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valueserver.de hakkında bilgisi olan var mı? Türkiye'den ödeme kabul ediyorlar mı? Ircd ve shoutcast destekliyor mu? Şimdiden teşekkürler.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım Eylül ayı gibiydi. Skype aracılığıyla konuştum. Trafikleri 1 TB veriyorlar. IRCD izni de o zamanlar veriyorlardı, bir problem yoktu izinlerde. Ancak konuşmalarını pek profesyonel olarak göremedim. O zamanlar genel amaçları kurumsal çalışmaktı. Birçok banka sitesini de host ediyorlardı ancak dediğim gibi ufak bir işletme gibi geldi bana. Armin Zundel denen adam da bitiyor herşey. Adam ofiste yoksa bir işlem yaptırtamıyorsunuz. (Teknik servise bile)
Skype kurup Armin Zundel diye aratın, ulaşacaksınızdır.

İyi geceler

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arastirmalarim dogrultusunda almanyadaki en iyi datacenterlardan biri. Nekadar kaliteli ve nekadar guvenilirler emin degilim. Fakat bu datacenter hakkinda kimseden kotu bir yorum okumadim. Tek kotu yanlari Band genisliginin biraz dusuk olmasi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Valuaserver hat konusunda çok iyidir teknik destekleri biraz geç işlemekle beraber hafta sonları yardım almanız bir mucizedir. Ancak hız ve makinaların bulundugu alan açısından gerçekten takdire şayan.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu konfigürasyonları çok güzel gerçekten. Bandın 1 TB olması önemli degil. Yeterli düzeyde benim için. Tek sorun Türkiye'den ödeme alıp almadıkları. En iyisi dediğiniz gibi Skype aracılığı ile konuşmak.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün bir arkadaşımla görüştüm valueserver hakkında. Kendi çalıştığı yerde windows sunucu bulamadığı için valueserver ile çalışmak zorunda kalmış. 1 ticket a 3 gün cevap alamamışlar. Ram de problem olduğunu belirtmiş Ram test yaptıramamış. vs vs vs... Sorun çıkmadığı sürece ücretide uygun hatta güzel ama sorun olursa allah kolaylık versin.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Armin Zundel denen adam da bitiyor herşey. Adam ofiste yoksa bir işlem yaptırtamıyorsunuz. (Teknik servise bile)"
Ne yalan söyleyeyim beni gerçekten korkuttu bu cümle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5