İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VAN Depremine yardım KAMPANYASI...!

EURONET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili dostlar merhaba...

www.sariyerhosting.com adresinden alınan tüm WİNDOWS HOSTİNG paketlerinin gelirleri VAN Depremine yardım için KIZILAY'a aktarılacaktır.

Bilginize sunar desteklerinizi bekleriz...

EURONET Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.
Tel : (212) 218 39 78
Mobil : (530) 560 30 22
Mail : info[at]euronet.net.tr
Msn : atescengiz[at]hotmail.com

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Siteniz açılmıyor. Ayrıca YS belge numaranız görünmüyor. Yardımlarla ilgili çok fazla dolandırıcılık, rant sağlama, çıkarcılık vs.. gibi olaylar olduğundan ve bu olayların önüne geçmek istediğimiz için, bu tarz konuların açılmasını uygun görmüyoruz..

YS belgeniz var ise konuya ekleyiniz. Ayrıca hosting paket özelliklerini, fiyatların ve bağış yapılacak kurumun hesap numaralarını da verin lütfen. İsteyenler, önce Kızılay'a bağış yaparlar, dekontu size göndererek kampanyaya katılmışolurlar.

EURONET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EURONET TELEKOMÜNİKASYON ve BİLİŞM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.

Telekomünikasyon Kurumu tarafından internet servis sağlayıcı yetki belgesi almış ve Türkiye genelinde her türlü internet altyapısı kurmak ve işletmek hakkına sahiptir. Bununla ilgili olarak TK nın sıtesındekı lınkımızı gönderıyorum.

http://www.tk.gov.tr/elektronik_habe...91e01c09dada5c

Ayrıca Telekomünikasyon Kurumunun alt birimi olan TİB tarafından alınmış yer sağlayıcı yetki belge numaramız YS-2308 dir.

İstanbul Ticaret Odası Sicil numaramız : 788816

Sarıyer vergi dairesine kayıtlı vergi numaramız : 3810436252 dir.

Bu bilgilerin hepsi SARIYER HOSTING adresinde firma bilgileri kısmında belirtilmiştir. Ayrıca şirket telefon numaramız : (212) 2183978

Diğer bir arkadaşın yaptığı kampanya gibi ilk önce bağış yapıp sonra dekontu bize gönderirsenizde hostinginizi sorunsuzca alıp kullanabilirsiniz. Önemli olan yardımdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5