İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Var mı Beşiktaş Gibisi?

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe cumhuriyet olduğundan öyle sorun yok :) Galatasarayımızda ise gerekn kutlama var :)

T

trgy

Misafir
Arıyorum açmıyorlar kendileri bilirler, ben de milliyet'i aradım haber yapın diye. :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Fenerbahçe öğlene doğru kendini kurtarmanın peşinde idi. Açıklamalar vs.. :)

Bu arada facebook'ta dikkatimi çekti..

http://www.facebook.com/album.php?aid=222537&id=82795302208#!/photo.php?pid=5953657&id=82795302208
YORUMSUZ !

İşte ulu önderimiz Atatürk'ü çıkarları için kullanan Fenerbahçelilerin gerçek Atatürkçülüğü !

19 Mayısa bile saygısı bulunmayan Fenerbahçe resmi sitesini ve resmi olmayan fakat facebookun en çok fenerbahçeli taraftarını içinde bulunduran Facebook Fenerbahçe sayfasını KINIYORUZ !..

ATAMIZIN İZİNDE YÜRÜMEYE VE ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİMİZİN SÖZÜNÜ VERİYORUZ...

gal'ATA'saray 'TÜRK'iyedir..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48

http://www.facebook.com/album.php?aid=222537&id=82795302208#!/photo.php?pid=5953657&id=82795302208
YORUMSUZ !

İşte ulu önderimiz Atatürk'ü çıkarları için kullanan Fenerbahçelilerin gerçek Atatürkçülüğü !

19 Mayısa bile saygısı bulunmayan Fenerbahçe resmi sitesini ve resmi olmayan fakat facebookun en çok fenerbahçeli taraftarını içinde bulunduran Facebook Fenerbahçe sayfasını KINIYORUZ !..

ATAMIZIN İZİNDE YÜRÜMEYE VE ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL ETMEYE DEVAM EDECEĞİMİZİN SÖZÜNÜ VERİYORUZ...

Valla şuan baktım bana galatasarayın işgüzarlığı gibi geldi.Logonun altında Türk Bayrağı var zaten.Ama nedense orası kesilmiş
?

27536_30848407566_7056_s.jpg

Ayrıca dün saat 11 de "Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !"

Denilmiş.Burda saygısız olan kim sence?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

YORUMSUZ !

İyide onu galatasaray yapmış :D Adamlar açılış sayfalarını göstermişler altlarınada takipci sayılarını yazmışlar.Yanlış yorumlaşmışsın ;)

Yada ben seni yanlış yorumladım... O da olabilir.

Murat Sökmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
sabah vardı . kaldırmışlar öğlen deki azizin konuşmasından sonra . e- mail atim dedim sitede bulamadım e mail adresi . soğudum fenerden :S

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Adamlar şöyle bir soru sorsa, kaçınız sitelerinizde yada kaç sitenizde bu gibi bir mesaj yayımladınız diye? Ne cevap veririz düşündünüzmü? En basitinden en kısa kınamayı iyinet'e yapmamız gerekirdi. Önce kendimize bakacağız sonra başkalarına. Bu arada trgy'i bende hürriyete şikayet edicem :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5