İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Var mısın yok musun Furkan Hakkında DESTEK

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Var mısın yok musun yarışmasındaki Furkan arkadaşımdır
(Koyu Fenerbahçeli) Yılbaşı akşamı yarışabilmesi için lütfen destek verirmsiniz.

FURKAN yaz 2950 ye yolla...

Yılbaşında ki özel gecede 10 tane 500.000 ytl ile yarışma şansı...

Şu andan itibaren cumartesi gününe kadar atıcağınız bütün mesajlar geçerli olucaktır mesajın ücreti 0.40 Ykr tur.Tüm operatörler dahildir.

A

a.ışık

Misafir
gereksiz bence :p böyle forumlarda konu açılıpda destek istenmesini son derece etik (ahlaki) bulmuyorum ben! sonuçta 8 kontör, 1.60 YTL bunun ücretini kim ödeyecek bana?
"furkan" anam değil babam değil kardeşim değil, neden destekleyim neden 1.60 ytl'mi boşuna harcayayım ki cebimde durması varken..

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gereksiz bence :p böyle forumlarda konu açılıpda destek istenmesini son derece etik (ahlaki) bulmuyorum ben! sonuçta 8 kontör, 1.60 YTL bunun ücretini kim ödeyecek bana?
"furkan" anam değil babam değil kardeşim değil, neden destekleyim neden 1.60 ytl'mi boşuna harcayayım ki cebimde durması varken..

Bende buna dikkat cekmek istemistim. 2 ay once var olmayan birisini cikartiyorlar ondan sonra alistiriyolar smsle destek ol diyip soyuyorlar, cunku 70 milyonluk aptallar ordusu var ya (!)

Birde bu 1230 a sms gonderme olayi var. Hiti yuksek bir sitem var, unlulerden birsini icin, bu 1230 cular aradi burdan uyelik sistemi kur guzel bi sms trafigi yarat 3 ay sonra 15000YTL gelir elde edersin falan, oldu bi dusuneyim dedim kapattim. Bu adamlarin kurulusu millete sms gondertmek, zaten araa bir facebooktan da sms geliyordur, istanbulda cilgin bi parti duzneliyorum seni de bekliyorum vs. tarzi. Uyanik olalim arkadaslar. Saygilar

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dikkatlice Hiç izlemedim o programı - arasıra zap larken dikkatimi çekti - sahi ne oluyor kazanınca biri ? Destek olanlara o da destek oluyor mu ? Yoksa destek olanlar bişey mi kazanıyor ? SMS gönderildiğini yeni duydum ben kendileri seçiyor sanıyordum yarışmacıyı. Yazıktır kontörlere - zaten her alışta zamlanıyor :)

Programı da önceleri severek izlediğim avrupa yakasında BURHAN dizide yarışmasa göreceğim yoktu pek :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Başlık konusunda bu kadar ters mesajlar yazılmasını hak edecek birşey göremedim. (kategori hatalı)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FURKAN MUŞ yaz 2950 ye yolla...

4 sms 8 kontördür 0,40 Kuruş lütfen destek.

Oylama bitmiş fakat aklıma takıldı. 8 Kontor nasıl 0,40 kuruş yapıyor?

100 kontor = 17,5 TL olsa bile 8 kontor 1,4 TL ye denk gelir.

Bir iki mesajında bastırarak belirtmişsin fakat 0,40 kuruş = 2 Kontördür ortalama..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5