İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

varmısın yokmusundan aradılar

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşlar eşim varmısın yokmusun programa kayıt yaptırmıştı fakat kayıt yaptırdığı zaman 3 aylık hamileydi :) ve bugün aramışlar yarın mulakata gelin resminizi falan çok beğendik şeklinde yarın oraya gideceğiz inşallah ama eşim şuan 9 aylık hamile oldu acaba göndermesem mi ?

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hamileyse möhüm walla. heyecandan çocuğu falan düşürmesin :( allah korusun.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9 aylık hamile biri için bu riske girilmez. siz gidin resim cektirin saten hemen yarışmacı yapmayabilirler.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten sırf hamile diye yarışmacı olarak düşünmüştür acun.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok Ya aslinda bence Reyting icin olabilir Uyuz a katiliyorum ama katilmiyada bilirim.Eger Reyting icin bu riski gozede aliyorsa Cok alcalmistir bence.Sonucta Saglik ;)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
reyting için değil arkadaşlar biz kayıt yaparken eşim 2 aylık hamileydi fakat yazmamıştık hamile diye sonra aradan 5-6 ay falan geçti resminiz olmadı yeni resim yolayın dediler 1 hafta önce falan yolladık bugün aramışlar yarın gelin mulakata alacağız diyorlar :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben bikere 9 aylık hamile (ayı doğru hatırlamıyorda olabilirim) bir yarışmacıyı yarıştırmışlardı... Zaten gittikten sonrada hemen çıkma olasılığı çok az yinede önemli bir karar ve ikinizin vermesi gereken bir karar... (hatta direk eşinizin vermesi gereken bir karar sakin olabileceğini düşünüyorsa katılmasında sakınca yok aksine bebek için çok yararı var:D)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ya bi yandan da düşünüyorum acaba çocuğumuzun şansına mı katılsak eşim hamile olduğundan beri bir çok iyilik birçok şans yakaladık buda onlardan biri olabilimi diye düşünüyorum evet doğru hatılıyorsun bir yarışmacı 1 hafta kalmıştı yarıştırmışlardı ama bizimki gider gitmez yarışsa burhan altintop gibi olmaz mı :)

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cocunuzun nasibi dir sansıdır her cocuk sans ve nasip getirir. inş katılırısnız

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla bilmiyorum hocam ne yapacağımı şaşırmış durumdayım gelen kısmetide tepmek olmaz.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocugunuzun şansı büyük ihtimalde yarışmaya alabilirler bence şansınızı deneyin...

tinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinizin ihtimalleri düşünüp vermesi gereken bir karar. ama dediğin gibi gelen kısmetide tepmek olmaz. her işte bir hayır vardır.

bazı arkadaşların dediği gibi acununda böyle bir durumu reyting için değilde iyi niyeti yüzünden yaptığını düşünüyorum.

burhan gibi olursada süper olur ama alacağı para onunkine benzemesin :D

dünde kız 100 bin aldı keşke devam etseydi :p

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla işte yarın çağırdılar mulakata alıcaklarmış ama yarışmayada almıyabilirler. acaba benmi yarışsam :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yazı tura atın, dik gelirse kararsızlığınıza devam edin
Sonuçta her türlü önlemi alacaktır stüdyoda yapımcılar...

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzunca bir süre ayakta beklemek ve bunu birkaç gün üst üste yapmak yorucu olur, doğum esnasında bu yorgunluk kötü olabilir. sağlıktır, dikkat edilmesi gerekir, kazanılacak hiçbir parada doğacak çocuğunuzdan daha değerli olamaz. ayrıca kayda değer birşey alamama ihtimalide var.

siz yinede sonucu yazın, izlerken dua ederiz sizin için, hakkınızda hayırlısı olsun.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla işte yarın çağırdılar mulakata alıcaklarmış ama yarışmayada almıyabilirler. acaba benmi yarışsam :)

bunu program yetkilileriyle görüşün, başvuru zamanı 2 aylıktı, şuan son aylarında, mutlaka bi çözüm yolu vardır, yarışma hakkını elinizden alırlarsada üzülmeyin, kısmet, bebeğinizi düşünün mutluluğunuza mutluluk katın ;)

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten sırf hamile diye yarışmacı olarak düşünmüştür acun.

KesinLikLe katıLıyorum Sana Arkadaşım .. Nerde oLağanüStü bi Durum Görsekte ALsak Diye bakarLar .. adamLarın haLLeri Hiç umurLarında biLe oLmaz .. Sadece Kendi izLenmeLerini düşünürLer ... ( 3üzLer , Vs...)

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizede fotonuzu yenileyin diye mail atmışladı gönderdik 1 hafta oldu arayan soran yok :)

stüdyoda her türlü önlemi alırlar. Ambulans falan vardır oralarda.
çocuk kısmeti ile geliyor bence. ama sağlıkta önemli vallahi işiniz zor. çok karışık bir durum.Hayırlısı ne ise o olsun.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
buün 1 mayıs rasıda baya kalabalık olucaktır. neyse dün eşime söyledim gidelim dedim konuşuruz doğumdan sonra çağırma ihtimaliniz varmı diye sorarız oldu oldu olmadı kısmet diyeceğiz tabıki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi