İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vascoinvestment-7 yıllık bir hyip

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size yeni bir hyip tavsiye ediyorum.Vascoinvestment.
7 yıldır online bir şirket günlük oranları %1.9 ile %3 arasında değişiyor.
En güzel yanlarından biri yatırım sürenizi siz belirliyorsunuz.Yani ister 1 gün ister 1000 gün.Bunu siz belirliyorsunuz.Aynı tür başka şirketler gibi (solidinvestment)7 ay sınırlaması falan yok.
Ayrıca oranlarının aşırı uçuk olmamasından dolayı uzun ömrünü koruyacağa benziyor.
E-gold kabul ediyor ve min. 10 dolar ile başlayabiliyorsunuz.
Bi bakın derim.... Ben baya araştırdım ve olumsuz bi yorum bulamadım.
Referalimden üye olmak isteyenlere işte linki :VascoInvestment
sorunuz olursa yanıtlarım.teşekkürler....

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-5 saatlik bi arızaydı sanırım.geçti artık girebilirsin:) böyle şeyler o kadar önemli değil. heyecanlı olmamak lazım biraz

C

C0mplicat3d

Misafir
Network Error (dns_unresolved_hostname)

Your requested host "vascoinvestment.com" could not be resolved by DNS.

For assistance, contact your network support team.

7yıllık bir arıza sanki :D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehe C0mplicat3d espri güzeldi :) bende 2 gündür bakıyorum sitenin açık halini yakalayamadım.7 yıllık aradan sonra açacaklar inş.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
size yeni bir hyip tavsiye ediyorum.Vascoinvestment.
7 yıldır online bir şirket günlük oranları %1.9 ile %3 arasında değişiyor.
En güzel yanlarından biri yatırım sürenizi siz belirliyorsunuz.Yani ister 1 gün ister 1000 gün.Bunu siz belirliyorsunuz.Aynı tür başka şirketler gibi (solidinvestment)7 ay sınırlaması falan yok.
Ayrıca oranlarının aşırı uçuk olmamasından dolayı uzun ömrünü koruyacağa benziyor.
E-gold kabul ediyor ve min. 10 dolar ile başlayabiliyorsunuz.
Bi bakın derim.... Ben baya araştırdım ve olumsuz bi yorum bulamadım.
Referalimden üye olmak isteyenlere işte linki :VascoInvestment
sorunuz olursa yanıtlarım.teşekkürler....

site açılmadı .!

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tüh son gününe rast gelmişiz :D

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DNS problems happen everyday... so.. im acessing the site without the DNS... just it....

So, lets wait... or use my way to connect... if u need to get some withdraw.. this is the way... im not saying to use it for ever!

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler bu arada birşey araştırdım.Sizinle paylaşayım.

http://209.249.221.42 bu vasconun adres

http://209.249.221.41 WEALTH2U buda scam bir hyipin adresi.

Birkaç hyipde bunun gibi son rakamı değişerek seri şekilde gidiyor ip adresleri.Yorum sizin ? :)

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım bu firmalar titan gibi tepede sağlam bi firma duruyormuş gibi ödemeleri yapıyor vs..ama altında paranın geldiği hyip siteleri..Düşük oranlar veriyorlar daha uzun kalıyorlar.Altlarındaki hyipleride harcıyorlar bu süre zarfında diye düşünüyorum

Ayrıca bunların verdiği oranları yada biraz daha aşağısındaki oranları sanırım forex ile yapmak mümkün.Türkiye'de forex ile uğraşan kazanan vardır elbette.Neden Türkiye'de böyle yatırım araçlarını kullanan şirketler yok?Forex gayet legal bir kazanç şekli değil mi?Bu işten anlayanlar bir topluluk oluştursa bu tarz yerlere paraları yatırsak gayet güzel olur.3-4 günde %200 değil benim söylediğim günde %1.2 ler mesela??

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha araştırırsan bi kaç türk forex yatırım grubundan bahsedilmişti... ancak forexdede bi anda 0 çekme riski var... yani hyipler gibi sadece kaderini kendin belirliyorsun...

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açılıyor .
bi daha dene istersen...
işte son yapılan açıklamalar ve sitenin açılmama nedeni...
Umarım bi daha sorun yaşanmaz...
03/30/2006
We have restored our main domain www.vascoinvestment.com. You can now visit our website and access your VascoInvestment account at vascoinvestment.com and secure.vascoinvestment.com.

03/27/2006
Due to ongoing ddos and spam attacks we are currently available at a new domain www.vascofinance.com and secure.vascofinance.com. Despite the great number of problems we are continuing uninterrupted service.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5