İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vatanını Seven Bütün Webmasterlara

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence tek site olmasın ; indirilmesi kolay olur , İyi bir yerden desteklenmesi gerekir , ama burdaki 100 webmaster sitesine bunu koysa , o zaman nereye kadar indirebilcekler ...
Yabancı dilim yok ama , elimde olan tüm sitelerimle destek veririm.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar.. ben bu forumu okumamıştım ve kendimce öyle bi site yapayım dedim. msn den arkadaşlara duyurdukça burda da açıldığını söylediler. bilmiyorum isterseniz bu ad altında birleştirebiliriz. ben kaynaklardan buldum. daha geniş bir proje içinde ben de çalışmak isterim. yeter ki.. şerefsizlerin yalanlamasını dünyaya duyurabilelim. aslında ben bu siteyi msn'mde olan yabancılar için hazırlamıştım. hatta fransalı bi kızla tartıştım bunun için.

http://armenianissue.sibersite.com/

saygılarımla..

G

guajira

Misafir
OLTA' Alıntı:
evet böyle daha mantıklı, ayrıca her sub-domainde ayrı site yaparsak bu hek olayı filanda yalan olur...
100lerce kişiyi hekliyecek değiller ya.

Onu da yapar o adiler.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KORKULAR YERSİZ!

ne kadar saldırı o kadar subdomain. bu kısmı takmayalım kafamıza. Hem daha başlamadan ne bu korku? kimden korkuyoruz ki!

T

The_Best

Misafir
arkadaşlar sizlerden ricam elinizden geldiği kadar Türkçe kelimeler kullanmaya özen gösterin, misal yukarıdaki arkadaş
lütfen topiçi lamerlik mevzularına çevirmeyelim
böyle bir cümle kullanmış, bu şöyle de denebilirdi "lütfen konuyu siteleri indirme ortamına çevirmeyelim."

Bazı olguları gerçekleştirmek istiyorsak buna dilimizden başlamalıyız lütfen Türkçe kelimeler kullanmaya özen gösterelim.

Bazısı diyebilir madem böyle konuşuyorsunda takma ismin niye ingilizce diye onuda açıklayabilirim, üye olduğum dönemde dilimiz konusunda bu kadar hassa değildim.

S

sevdik

Misafir
Arkadaşlar lütfen şuanda sadece 123mp3 arkadaşımızın bize haber vermesini bekliyelim Gerekenleri sonra burda adım adım yapacagız.

Unutmayınki yaptıgımız sayfa bir saldırı,karalama değil sadece bize yapılan suçlamanın bir açıklamasıdır. Sitelerimize eger ki gelir saldırı olursa bununla başa çıkabiliriz . 100lerce site buna destek verecek 7tane sitemle ben verecegim. 7sitemi de hekleseler Bu vatana domainlerim feda olsun Ne olacak ki Yedeklerimiz var yukleriz tekrar Zor birşeymi. Bizde armut toplamayıp onları tatli dil ile uyarmasını biliriz Burda yazarız herkes o yolu izler.

Lütfen şuanda burdaki konuyu dagıtmıyalım Sadece eger belge,resim,bilgi gibi konuları toplıyabiliyorsak 123mp3 arkadaşimiza pm ile atın. Herseyi yaptıktan sonra haber verilsin gerekeni yapalım.

B

besturk.net

Misafir
Merhaba arkadaşlar gerçekten çok sinirlendim bu adamlara..
Bende sonuna kadar destek olacağım...
Siteyi açmanızı bekliyorum...

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik cok dogru soyluyor lutfen arkadaslar konuyu dagitmayalim ayni zamanda da bir gorev dagilimi yapalim mesela birisi sub domainleri belirlesin diger kisi daha cok webmaster ile iletisime gecip konu hakkinda bilgi versin vs.vs.

A

Adbrite

Misafir
Fransızca ve İspanyolca Olarak Ben de Yazabilirim. İspanyolca Olan Tercihimdir Ama.

P

paradox

Misafir
Bence Tek bir domaine koymak tüm belgeleri güzel bir tasarımla tüm dillere çevrilmiş haliyle koymak daha sonra google amerika google ermenistan google almanya google ingiltere ve google fransaya reklam vermek en mantıklısı olur. Hatta bunların yanında bu kadar istekliyseniz adam başı 100 milyon çıkarsa yahoo ya msn e bile reklam verilebilir. Eğer gerçekten içinizde istek varsa. Ben bu projeye maddi manevi elimden geldiği kadar destek veririm.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas simdi aklima geldi www.turks.name.tr domaini bende istersen bu alan adinida kullanabilirsin. Kullanmak istersen ns leri degistiririm.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sub domain işini boşa düşünmedik. biraz zor heklerler. Bu arada katılımcılar lütfen sitelerinde 4 adet sub domain oluştursunlar! Türkçe ingilizce almanca fransızca. Türkçesi=ermensisorunu.siteismi.com veya ermenimeselesi.siteismi.com gerekli belgeleri indirmek için link www.123mp3.net/ermenimeselesi/turkce.zip inglizce için=armeniangenocidefacts.siteismi.com veya armenianlies.siteismi.com Fransızca ve almancayı diğer arkadaşlar söylesin lütfen! İngilizce fransızca ve almanca belgeler hazırlanıyor!

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas dosya icin 404 veriyor linki kontrol et lutfen

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enjoy boşta domainler varsa oralara direk olarak koyabilirsin veya bir link sistemi kurup sublara link verebilirsin
ben boştaki domainlere öle yapacağım. ayrıca linkte bi hata oldu. birazdan hallediyorum. sonra sublar bitsin merkezi siteyi kuracağız. msne gel.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hep destek tam destek

Tüm sitelerim ve hostingimiz Türkiye nin hizmetindedir

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar www.turks.name.tr icin 10 veya 5 mb alan sponsoru olabilecek varsa bu domaine de ekleyelim maksat google de arandigi zaman daha fazla domain ciksin. Bildiginiz gibi Nic.tr de domain yonlendirme olayi yok o yuzden direk olarak domaini yonlendiremiyorum.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bu yapılan iş bence cok yanlısh
madem adamların sitesini koyacagız. alırız indexe direk onların sitelerinin linkini koyarız

diger türlü hem ayıp hemde emek hırsızlıgıdır
düzgün bir iş yapcagız diye, yanlış bir yol izlemeyelim
dökümanlar birileri tarafından en baştan yazılmalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5