İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vatanını Seven Bütün Webmasterlara

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aykut amaç googleda daha fazla site indexletmek. yani googleda ve diğer arama motorlarında bu yapılan çalışma sonucu daha çok bizim belgelerimiz çıkacak. merkezi site tabiki bizim tarafımızdan yapılacak. ayrıca o indirilen site ile temasa geçilmiştir. için rahat olsun. sonuçta biz hırsızlık yapmıyoruz. Elde olan belgeleri koyuyoruz. Katılmak istemezsen sen bilirsin. Katılacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

G

GS1905.org

Misafir
Almanca sub domain
armeniendebatte.siteismi.com
armeniendossier.siteismi.com
armenienfrage.siteismi.com
armenienstreit.siteismi.com
olabilir. aralara "-" konulabilir... armenien-debatte.siteismi.com seklinde.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykut amacimiz googlede Turkiye'den daha fazla sitenin gorunmesidir. Ayrica ns leri pm atarsan sevinirim.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosyayı indiremedim ben sorun var galiba. elinde olan msnden gönderirse bana hemen siteye ekleyebilrim

S

sevdik

Misafir
123mp3 ardaşım bu böyle olmaz ama.

Yarın iş çıkışından sonra ben akşam ugrasırırım en sade yapabildigim şekilde türkce.html olarak yapmaya çalışırım Çünkü resmen o siteyi indirmek ve hata bannerleri linkleri ile ugrasmak doğru değil Yapacaksak birşeyler kendimiz yapmalıyız

B

besturk.net

Misafir
123mp3 ardaşım bu böyle olmaz ama.

Yarın iş çıkışından sonra ben akşam ugrasırırım en sade yapabildigim şekilde türkce.html olarak yapmaya çalışırım Çünkü resmen o siteyi indirmek ve hata bannerleri linkleri ile ugrasmak doğru değil Yapacaksak birşeyler kendimiz yapmalıyız
Evet sana katılıyorum. Sitelerimize koyabileceğimiz şekilde ortak bir tasarım yapabilirsen hepimiz için kolaylık olur.

W

www_sozluk_net

Misafir
herşey süper ve elimdeki yapancı turkce tum domainlerimden sub domain açarak katılmaya hazırım,

fakat soyle bir Dusuncem var.

Bir merkez site olucaksa bu site en kapsamlısı olmalı ama adsense olayı bence yanlış boyle birşey de para kazanma olayı bence yanlış. şoyleki biz ordan adwords e vermek için kazanırız ama dışarıya yanlış gozukur. Bence siteler tamamen reklamsız olmalı.

Adwords e gelince egerki bu projeyi buyutebilir herkezden buyuk bir katılım alabilirsek zaten, arama motorlarında sitelerimizden mutlaka her aramada bir kaç tanesi yukseklerde çıkar ki o durumda adwords e ihtiyaç duyulmaz ama adwors olursada kendimiz gonlumuzden kopan birşekilde kazançlarımızdan odeyerek yaparsak daha iyi olur. diye duşundum ama ne dersiniz bilmem ...

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik tamam. yanlız ben acele etmek istedim. ama zaten amaç daha çok sayfa indexletmek. gerçi siz bilirsiniz kardeşlerim.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
www_sozluk_net' Alıntı:
herşey süper ve elimdeki yapancı turkce tum domainlerimden sub domain açarak katılmaya hazırım,

fakat soyle bir Dusuncem var.

Bir merkez site olucaksa bu site en kapsamlısı olmalı ama adsense olayı bence yanlış boyle birşey de para kazanma olayı bence yanlış. şoyleki biz ordan adwords e vermek için kazanırız ama dışarıya yanlış gozukur. Bence siteler tamamen reklamsız olmalı.

Adwords e gelince egerki bu projeyi buyutebilir herkezden buyuk bir katılım alabilirsek zaten, arama motorlarında sitelerimizden mutlaka her aramada bir kaç tanesi yukseklerde çıkar ki o durumda adwords e ihtiyaç duyulmaz ama adwors olursada kendimiz gonlumuzden kopan birşekilde kazançlarımızdan odeyerek yaparsak daha iyi olur. diye duşundum ama ne dersiniz bilmem ...

kimse sitede adsense yayınlayalım demedi bir yanlış anlaşılma olmuş. sadece açılacak olan ana sitenin adwords üzerinden reklamı yapılacak dedik. ki bu reklam google fransa nın sponsorluğunda olacak :D

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
srkn' Alıntı:
arkadaşlar.. ben bu forumu okumamıştım ve kendimce öyle bi site yapayım dedim. msn den arkadaşlara duyurdukça burda da açıldığını söylediler. bilmiyorum isterseniz bu ad altında birleştirebiliriz. ben kaynaklardan buldum. daha geniş bir proje içinde ben de çalışmak isterim. yeter ki.. şerefsizlerin yalanlamasını dünyaya duyurabilelim. aslında ben bu siteyi msn'mde olan yabancılar için hazırlamıştım. hatta fransalı bi kızla tartıştım bunun için.

http://armenianissue.sibersite.com/

saygılarımla..

kardeş şimdilik seni şu sibersitedeki içeriği kopyalayıp yapıştırıcam benim siteye.müsade var mı QUOTE ????????

B

birweb

Misafir
ama bu böyle olmaz ki..
hadi içeriği alıp kopayaladınız ama aynı tasarımla yayınlamanın en anlamı yok hem etik olmaz.
herkes bir site adresi veriyor. tek adreste toparlamak lazım baylar.
ermenisorunu.gen.tr den izin alınıp içeriği alınabilir ve uygun bir şablon üzerinde yayılabilir.

O

OLTA

Misafir
adamlar bir tane daha siteyle google'ı sallıyor

Armenian Genocide
20 voices that
will not be silenced
www.twentyvoices.com

millet bu arada bu siteleri adsense hesabınızdan engelleyin bazı türk sitelerinde gördüm, bunların çıkması çok acı bir şey

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumu iyice şişirdik. Herkesin görüşlerini göz önüne alacağız. İçeriği farklı bi siteye taşıyacağız. Şimdilik verdiğimiz linkten koyun! Diğer çalışmayı en kısa sürede bitireceğiz.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1 tane ana site doğru fikir.
Yalnız
Bir çok sub domain daha fazla index edilmiş site olacak ve birbirine bu linkler çarprazlanınca daha üst sıralarda çıkacağız, ve de bu domainlerden ana siteye link vereceğiz.
Hemde hedef ettiğimiz kelime ile ilgili subdomainler açarsak yabancı ziyaretçi o siteye girmesse bu siteye girecek..

Siteyi Türkçe yapmanın bir anlamı yok herhalde, hepimiz bunun sözde olduğunu biliyoruz, kime neyi anlatacağızki.

Önemli olan yurt dışındakilerin gerçeği bilmesi, bu yüzden hedef 3,4 tane ingilizce veya almanca bilmem nece dillerini seçip hep aynı sub domain ile bilgi vermeliyiz.

Yaklaşık 40 tane site ile ve arkadaşlarımın siteleri ile bu olaya el atacağız, eminimki buraya yazmayan ama okuyan bir çok arkadaşda ilgilenecek.
Lazım olan sadece belgeleri toplamak ve burda yayınlamak, hep aynı tasarım olmasa bile belgeleri basitçe bir şablon şeklinde atabiliriz, bunun seo olayınıda el atarız, yukarılarda çıkmak hedef kelimelerde yükselmek sorun olmayacak zaten. Örnek 3,5 tane resim ile farklı sayfa aynı subdomain ana domain şeklinde bence en iyi şekilde üzerimize düşeni yapacağız vatanımızı bu alavare dalavere boş konulardan uzak tutacağız.

Saygılar, iyi çalışmalar belgeleri, içeriği bekliyoruz.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birweb' Alıntı:
ama bu böyle olmaz ki..
hadi içeriği alıp kopayaladınız ama aynı tasarımla yayınlamanın en anlamı yok hem etik olmaz.
herkes bir site adresi veriyor. tek adreste toparlamak lazım baylar.
ermenisorunu.gen.tr den izin alınıp içeriği alınabilir ve uygun bir şablon üzerinde yayılabilir.

aynı tasarımla demedim zaten.içeriği alcam sadece.ok.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forsnet le Görüştüm.Yazılı Olark istekte Bulunmamız Gerekiyormus..
Tamam Faks Cekecegimde ..

Net Bir Adres istiyorlar....

E

EnigmaTR

Misafir
ya adamların sitesine baktınızmı
canlı şahit filan ( hikayeden tabi ) bulup konuşturmuşlar. filme almışlar. sitede yayınlamışlar. komplike çalışmış şerefsizler..

biz ise hala " şu içerik bu içerik " diyoruz ! ordan alsak mı burdan alsak mı tartışması...ah şu türkün hazıra konma hevesi de olmasa...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5