İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vay be Mahir Abime bakın !

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o adamdaki site trafiği , yahoo da yoktu zamanında :) ( 99 lar gibiydi sanırım )

dünyada trafik rekorunu kırmıştı internet.com dan okumustum dakikada 50.000 mi nediyordu ..

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
crawler' Alıntı:
ayrıca google yok sitede ama yahoo dan 5 site var..
oda ilginc
bence hiç ilginç değil :) zaten beklemiyordum ben googleı nası bekleyeyimki adamların arama motoru + satın aldıkları altavista googleın 10da biri etmiyor ;)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
+ ejder.com :) (gerçi hala var ancak eskiden çook popülerdi)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende nostaljiyi hatırladıkça seviniyorum. O zaman cjb.net bir sitem vardı Amma uğraşmıştım ha :=) Eski olaylardan Mynet'in email kullanan sayısı 10.000 'i geçince yaptığı bir açıklama hala kulaklarımda ; Yeni Mynet Email çığ gibi büyüyor. 10.000 kullanıcıya ulaştık. Bundan sonraki amacımız 100.000 kullanıcıya ulaşmak gibi filan falan :D

W

wglinkmanager.com

Misafir
portrecim.com

yoktur' Alıntı:
o zamanlarda
samicik.com vardı
canay.com vardı
batur.com

hey gidi günler :p

eskiyi hatirlatin yoktur... samicik.com ve canay.com'a 2000-2002 arasinda portrecim.com sitem ile ilgili reklam vermistim.. o zamanlarin iyi siteleri idii.. o zamanlardan bi iyinet.com kaldi aklima gelen.....

hey gidi günler.. biz daha digital fotograf makinalari yayginlasmadan "Online Ressam" - www.portrecim.com sitesini acmistik.. o zaman iyi tutturmustuk, hepsiburada.com'un hediye bölümünde ürünlerimizi ekletmeyi basarmistik, ama arkasi gelmedi.. neyse baska projelerle devam ediyoruz..

portrecim.com'u hatirlayan var mi? merak ettin...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samicik cok güzeldi hehe ilk önce siyah bir dizaynı vardı ardından sarımsı bişeye dönüştürdüler bide hosting şirketleri vardı ayda 6$ diye yazıolardı siteye :) hic unutmuom bundan 4-5 sene öncesini be. pehh :eek:

ilk anketimi batur dan almıstım , da.ru vardı yönlendirme sonra cjb net sonrada yonlendir cıkmıstı .. p.orno.lisesi.com u acmıstım günde 3000 trafik alıyordum 2000 yılında fln ozmn tr de cok az absürt site vardı . kurtadam gurubu sadece
değerini bilemedik ozamanki trafiğin..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
portrecim.com ilk reklam aldıgım site idi yaw.Hatta 11milyona almıştım.çok iyi hatırlıyorum
demek sizin siteydi :D
birde sertac.com vardı sanırım.everyonedan ilk maili o dağıtıyordu

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet portrecimi ben çook iyi hatırlıyorum..
portrecim.com diye bir aralar çok link takas/reklam görüyordum.. alış veriş sitelerinde falan gözüküyordu.. hatta 2,3 dergi veya gazetede portrecim tanıtılmıştı..
kolayweb'dede "bunlara bayılıyoruz" listesindeydi herhalde 2001 sıralarında..

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sertac.com cj den cok iyi para kaldırmıstı . ev1 sayesinde hehe adam başı 2$ verirdi bizim bütün sülale + bütün arkadaşlara "olmayan alan adlarına" mail kurdurmuştum heueh ödemediler .. grrrrrr

isim.every1.net ti ... öff ne günlerdi harbiden bide şu günlere bak ..
paypal mış vss miş hehe

M

mavidusler

Misafir
samicikten nefret ederdim. Daha iyisini yaptığımdan emindim o zamanlar. Ama neden tutmuyordu bilmiyordum :) Bir de javascriplerden oldum olası nefret etmiştim. Her sayfada binlerce gereksiz uçuşan yazılar, kuşlar, böcükler vardı.
Benim en baba sitem www.bedavamaster.com du. Hatta sonra bana devretmişti sahipleri ama ben yürütemedim. Askerdik o zamanlar
Ya şimdi bu baya nostalji kıvamında oldu :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ö T Ü K E N !' Alıntı:
+1

hey gidi günler...

unutulmamak güzel :) müşterilerden fırsat bulup yenileyince, eski günlerinden daha popüler olacak.
o zamanın tadı farklıydı ama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5