İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vaynet üyelerine

C

constantine

Misafir
Vaynete üye olan arkadaşlara duyurulur. Siteye saldırmışlar. Uzun bir süre açılmayacakmış sanırım. Geçmiş olsun.

C

constantine

Misafir
Hangi site seninki? Saldırılara karşı direnmek için en iyi çözüm sağlam bir server almaktır.

T

TIP

Misafir
birçok siteye saldırı var bugun sebebi nedir bilmiyorum herhangi bir günün yıldönümü filan mı acep 25 mart

S

sevdik

Misafir
slm

bugun birinin yildonumu diye zaten saldiri olmazda bu internet artik biktirdi bir iki komut bilen saldirmaya basliyor suraya buraya yok by heked ahmet by heked sülo selo filan ne oluyoz ya

sitelerimize saldiranlara bir ton kufur ediyoruz yedek almadiysak emeklerimiz gidiyor Sirf bunun icin birgun adam akilli bir virus bulsam

msn kirma dondurma moda oldu simdi sira sitelere geldi

Moderatör tarafında düzenlendi:

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sende saldır :) Saldıranların yaş ortalaması 18 zaten :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ara acayip arttı saldırılar. Türk DSL Abonesi saldıranlar. DSL i eline geçiren saldiriyor. netstat verilerinde bir ip nin 900 CLOSING islemi olabilirmi hiç ya. Neyseki Fw var :)

C

constantine

Misafir
firewall kurun serverlerinize. Ben kurdum gitti 450 $ :d Ha bide xeonum var aylık 400 $ da ona veriyorum kimse birşey yapamıyor ehe..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimse bişey yapamıyor asla deme büyük konuşma.
sana, 30mbit ile bir dalarlarsa görürsün :p
istersen sölim benim Conilere gelsin bir yoklasınlar seni :p

C

constantine

Misafir
walla ben istersem anlık 50.000 kişi sokarım siteye yaklaşık olarak değişik 5000 ipten. Ama kimsenin ahını alamam. Lamerlikle işim olmaz. Amacımız türk internet dünyasına katkıda bulunup saygınlık kazanmak ve herkesle iyi geçinmek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5