İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vb 3.6.5 Sizlerle

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Yaklaşık 4 ay aradan sonra vbulletin 3.6.4 sürümünü 3.6.5 sürümü ile güncelledi nelermi kuralım görelim. yeni eklentiler hakkında bilgileri bu başlık altında tartışırsak daha yararlı olur konusundayım.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3.6.5 kurup anlatabılecek olan var mı acaba?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bu konunun gereksiz oldugunu söyleyen bu vatandaş gereksiz bir konuda gereksiz bir yorum yapmiş bu gereksizligi ile haline bakmadan bana -Rep vermiş. Bu Konunun gereksiz olduguna gerçekten inanan varmı? burada Loi nin maceralari isimli konumu açacagız. Diyemiyorki Ceaser , Myweddin Grubu sana -Rep vermemi istedi bende bahane burayı buldum demekten aciz. Burada Rep derdine düşenler için bu geçerli - ler benim +lar sizin olsun ne kadar basit şeyletin peşinde koşuyor ne kadar grupculuk yapiyorsunuz. Rep manyagı diye konu açacaktım aslında birilerine söz hakkı düşmesin diye açmadın msn msn rep le beni diye aglayan bir zihniyetle ne işimiz olur bilemiyorum.

-REP şablonu. Vb 3.6.5 Sizlerle 2007-03-03 18:00LoiGereksiz konu acmanin ne luzumu var.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Senaryoya bak ya!
1- Kimse bana rep ver veya verme demedi, diyemez!
2- Burada hickimsenin msn adresi bende yok, 1 kisi ciksin benim var desin!

Bana her konunun altinda gereksiz mesaji var diyen sen!, sacmaldigini farketmedigin bir konu acmissin bende daha once forum yoneticiligi yaptigim icin hoslanmadigim bu duruma karsi yonetici olmayan tavrimi gosterdim ama senin kafandaki senaryoya bak :) Saydigin sahislarin adlarini bilmem, mail adreslerini bilmem, kendileri ile bir alisverisimde olmamistir.. Grupculuktan bahsediyorsun, burada bana gore tek grup var oda iyinet grubu. Bana gore Iyinet icindeki tek KOTUde sensin.. Senin acmis oldugun gereksiz konuya ben tepkimi gostermezsem birileri buna mudehale etmez. Bu memleketde zaten senin gibiler yuzunden sacmaliklarin onune gecemiyor, sacmaliklara tepki gostermiyor cunku...

Ayrica sen once dolandiriciliktan vazgec sonra gel faydaciliktan bahset..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Loi yi gerek sanal dan gerekse real yaşamdan tanırım hiç kimsenin etkisinde kalmaz birisi birşey istediyse sırf o istiyor diye birşeyleri yapmaz yanlış düşünüyorsun qdin

Loi nin takıldığı konu burası türk webmaster forumu ve türkçe kaynak merkezi. Bu merkezde bir eklentinin vbulletin resmi sitesine link verilmesi yerine bilen bilgili kişiler tarafından türkçe anlatımın yapılması doğru olanıdır.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Loi yi gerek sanal dan gerekse real yaşamdan tanırım hiç kimsenin etkisinde kalmaz birisi birşey istediyse sırf o istiyor diye birşeyleri yapmaz yanlış düşünüyorsun qdin

Loi nin takıldığı konu burası türk webmaster forumu ve türkçe kaynak merkezi. Bu merkezde bir eklentinin vbulletin resmi sitesine link verilmesi yerine bilen bilgili kişiler tarafından türkçe anlatımın yapılması doğru olanıdır.

Merhaba,
3.6.5 in cıkması gerek ingilizce gerek türkçe olsun bu platformda paylaşılır. iniglizce cevirmede problemler olabileceginden direk linki vermek ise bence daha kamil bir davranış. ben ingilizcesini vererek insanlara bunu çıktıgını duyuyarak bir Paylaşım yaptım. aramızdan birileride bunu türkçeye cevirerek paylaşımı tamamlayabilir. Ancak Türkçe konuşarak bile bir birimizi anlayamadıgımız bir platformda haklısınız ingilizce bir link vermek yanlış olmuş.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yeter artık bu iftiralarından sıkıldım artık. oehh yeter. grupta sensin rep de sana ...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Mesajlarınızı ve paylaşımızı kaile almadıgım icin.

This message is hidden because Caesar is on your ignore list.
This message is hidden because Loi is on your ignore list.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3.6.5 de ne gibi yenilikler var 3.6.4 harici? sadece açık kapatmak mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5