İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vb Konunun içine reklam ekleme?

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Vb Konunun içine reklam ekleme?

merhaba arakadaşlar vB Ad Management reklam eklentisini kullanıyorum her türlü alana reklam eklenebiliyor fakat konunun içine reklam koyma alanı yok.
gerekli kodları araştırdım ama bulamadım maalesef.
Eklenti olarak bildiğiniz başka bir eklentı var mı?

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evet arkadaşlar baya bir uğraştıktan sonra nasıl yapılacağını buldum benim gibi fazla uğraşıp kafayı yemeyın diye nasıl yaptığımı anlatıyorum bu verdiğim kodu
HTML:
<if condition="(THIS_SCRIPT == showthread) AND ($post[postcount] == '1')">kodlar buraya ugrboz</if>

Mesaj görünümü posbit posbit_legacy <!-- message --> buluyoruz ve altına ekliyoruz sadece konunun en başında birkez reklamımız görüntülenmeye başlıyor.

TwiMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admincp-->Stiller & Temalar --> Stil Yonetimi -->temanı sec --> Ad_Location --> ad_showthread_firstpost_start buraya koy reklam kodunu.

trzes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar baya bir uğraştıktan sonra nasıl yapılacağını buldum benim gibi fazla uğraşıp kafayı yemeyın diye nasıl yaptığımı anlatıyorum bu verdiğim kodu
HTML:
<if condition="(THIS_SCRIPT == showthread) AND ($post[postcount] == '1')">kodlar buraya ugrboz</if>

Mesaj görünümü posbit posbit_legacy <!-- message --> buluyoruz ve altına ekliyoruz sadece konunun en başında birkez reklamımız görüntülenmeye başlıyor.

hoca <!-- message --> altına ekledim çalışmadı

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uğraşmanıza gere kyok 3.8 serısı ıel ad location dan ayarlıyorsunzu ustte arkadaş yazmış zaten

16BAK1963

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HTML:

Ayni kodu ekledim calisiyor tsk ederim..

O

Orion

Misafir
örneğin konunun ilk mesajını ikiye ayırıp yazının orta kısımlarına reklam nasıl ekleyebiliriz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5