İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VB Lisans ve/ya VBseo Almak İsteyenler. Buyrun:

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Vbulletin yıllık veya owned lisans almak istiyorsanız ve/veya VBseo lisans almak istiyor ancak Paypalınız vs. yoksa, satın almanıza yardımcı olurum. Başka bir webmaster forumundan 5 kişiye lisans sağladık. Lisanslar vbulletin.com ve vbseo.com üzerinden online ve sıfır alınmaktadır. Siz bana YTL gönderiyorsunuz ben paypal ile sizin bilgilerinizle ödeme geçiyorum. Lisan ve diğer bilgiler sizin mailinize ulaşıyor. Ben sadece ödeme geçmiş olmakla kalıyorum. İsteyene referans gösterilir.

vBulletin Leased License (yıllık) 85$
vBulletin Owned License (ömür) 160$
VBseo (ömür boyu) 149$

Sıfır fiyatları siteden aynen alınmıştır. Günlük kura göre hesaplayıp YTL fiyatı belirleyebiliriz. İkinci el almanızı tavsiye etmem. 20-30 ytl kar için riske girmeyin derim. 2. el alıyım derken dolandırılıp benden sıfır alan arkadaşlarda MSN listemde mevcut.

İletişime geçmek ve detayları görüşmek için PM ile MSN adresinizi gönderiniz veya MSN talep ediniz. MSN aracılığı ile online alımlar 10dk. sürmemektedir.

Saygılarımla.

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdiye kadar 3 VBseo ve 2 VB owned referansımız vardır. Ayrıca satış için web sitemizide yeni açmış bulunuyoruz. 5-10 lira kar edip dolandırılma riskine girerek 2. el almanızdan ziyade tamamen sıfır ve size ait bir hesabınızı normal bedelinden almanızı tavsiye ederim.

VBulletin için: http://vbulletin.TRpremium.Com/
VBseo için: http://vbseo.TRpremium.Com/

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karınız nedir ? Elinizde birikmiş paypalları mı tam değerlendiriyorsunuz, yoksa paypal komisyonundan mı kazanıyorsunuz ?

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük kurdan veriyoruz, elimizdeki paypalı çıkarmış oluyorum böylece.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
paypalde kur düşük , günlük kurda paypaldan herzaman yüksek tabiki kar edilir.

BuRaCH.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karınız nedir ? Elinizde birikmiş paypalları mı tam değerlendiriyorsunuz, yoksa paypal komisyonundan mı kazanıyorsunuz ?

Eğer 3 adet vbulletin ve vbseo aldıysanız bu iki firmada size bundan sonraki alımlarda % 15 indirim yapıyo...

Yani karı hr satışta % 15;)

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır dostum aldığımızı kendi hesabımızda reglemiyoruz, direkt alanın bilgilerini giriyoruz. Ekstra özel bir indirim yapılmıyor. Aynı üyelikden 50+ alırsan hesap 106 dolara gelmekte ancak böyle değil, order formuna direkt alıcının bilgilerini girip 160 dolar ödüyoruz.

Bu kadar hesaplama yeter bence, edeceğim kar markajı sizi ilgilendirmiyor sanıyorum. 160 dolar günlük kurdan 190 ytl etmektedir karım da zararımda bana kalsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5