İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vb owned lisansa karsılık Sporplus.com takas

tcmcem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.sporplus.com

İstenen minimum fiyat: 200 ytl yada vbulletin owned lisans
Sitenin açılış tarihi:5 mart 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir:spor haber sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link:gunluk hit site kapalı oldugu icin yok ve kontrol etmedim
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerigi ile satılı sınırlama yok ayırca host domain ve icindeki mydeisgn haber scripti de dahildir...
Hosting dahilmidir:host dahildir fakat 4buçuk ay sonra host sonlanıcak (250mb asp host)
Banlı olduğu sponsor varmı:yok
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:evet ztn script free dagıtılan bir script idi
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok

Aslında ben bu siteyi host ve guzel domaine sahip oldugu icin satıyorum kesinlikle sitede hit oldugunu legalpara etmiyorum... domain guzel oldugu icin yanında asp 250mb hostla birlikte icinde birde scriptle 200ytl karsılıgı yada vb owned lisans karsılıgı verilecektir.... eğer siteye guzel bir script yazılır ve her gun guncllnrse güzel yelere gelir..

dedigim gibi bukadar dusuk fiyat istememin nedeni : sitenin yeni acılms olup hostuyla domaini satmam script zaten free script...

Satıslarda odeme paypal YAda VBULLETİN OWNED LİSANS takası ile alınır...

VB owned lisans tercihmdir...

ilgilenenler msn adresim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi