İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbseo Vbulletin ve Site Giriş Sorunu

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba;
www.besiktasforum.net adresim icin VBSEO aldim kurdum ancak son 2 - 3 gündür siteme girimeyen arkadaşlar oluşmaya başladı %50 girişlerde sorun var sizde böyle bir problem yaşandımı yada bu problemi ortadan kaldirabilmek icin ne yapabilirim? bana bu konuda bilgili deneyimli arkadaşlar varsa yardimci olmasını rica ediyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet bende giremedim sunucua bir sorun olmasın ?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vbseo dan madem lısanslı bır urun aldın vbseo.co mda zaten turkce bolumu var orda sorarsan lizard sana yardı medecektır :)
forumun açılmıyor bu arada :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet arkadaşlar forumun girişi %70 düştü bügün yükseldi oran. orayada yazdim vbseo lisanslı orayada yazdım zaten sorunu kısa yolsan cözüme ulaşmak icin icinizden bilgi sahibi olanlardan yardim bekliyorum.

T

TeknoTR.Net

Misafir
Evet düzelmiş..
Türkçe karakter sorununuda düzeltince tam olacak :)
İ>I
Ş>S
v.b

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Vbseo nun güncellemeleri yaptik rc5 şu an ancak bu seferde şu sorun meydana geliyor. sitemizin adını yazıyoruz 2 3 kere denemeden sonra giriyor bu problemin olmadigi zamanlardan ise konulara tikladigimizda yine 1 -2 denemeden sonra problemin giderildigi görülüyor. www* yi kaldirdim olmadi başka ne gibi uygulamalarda bulunabiliriz? bu konuda yardimci olabilecek arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.

www.besiktasforum.net

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dil Dosyanızda Sorun var Gibi Sayfa yüklemeleri sorunlu bitiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5