İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbuletin arka pilan rengi değişimi

1patron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tepki kardeş allah seni iyi etsin iyimi :D
css ile oynamak derken bende onu soruyorum nerden yapildigini ogrenmek icin yardim istedim oynuyarak yapmaya kalk saydim yazmama gerek yoktuu ya yapardim ya bozardim

ben bozmadan yapmayi düşündüğüm için yardim istedim

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
background , background-color:,background-image vb. Değişkenler atanmış olabilir bakacaksın :D

1patron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşş bu temadanmidir bilmiyorum ama css yerinde yani kulandigim temanin css bolumunde kayit yeri yok ayari nekadarcevirsen de kayişt edemiyorsun

dur resim verim

C

Clao

Misafir
kardeşş bu temadanmidir bilmiyorum ama css yerinde yani kulandigim temanin css bolumunde kayit yeri yok ayari nekadarcevirsen de kayişt edemiyorsun

dur resim verim

Hocam Admincp ye Gir, Stiller & Temalar, Stil Yönetimi Kullandığın Temanın Değişken Editörünü Aç ve doc_background kısmından değiştir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5