İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin 3.0.3 Released

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
maddog merak etme Türkçeleştirme çalışmaları sürüyor. Yakın bir zamanda forumumuz Türkçe hizmet sunmaya başlayacak...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:
İsteyene 100 milyona kurabilirim. Ömürboyu...
dll yaptigini dogru bulmuyorum!
Sen simdi isteyenlere forumu kuracaksin, ve bu buyuk ihtimalle yasadisi olacak (cunku forumun ucreti 160$).
Sonra birileri bu yasadisi forumlari [email protected] adresine sikayet edecek.
Sonra www.vbuleltin.com da Turkleri (diger sirketlerin yaptigi gibi) kara listesine alacak.
Ve olan yine durust Turklere olacak. Kurunun yaninda yas da yanacak.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Daha kimseye kurmadım kendime bile ama, kurup denedim oluyor yani :)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben istiyene kurarim. karsiliginda para filanda istemem ama denildigi gibi kopya bir forum kurarsaniz yakalanma riskiniz war. maalesef o konuda bi sorumluluk kabul edemem.
orjinal de kurarim. vbulletindan baska diger forumlari da kurabilirim... :)

Z

zeynelkoc

Misafir
Peki ben bi soru soracağım
bazı host firmaları hazırscriptler bölümünde vbulletin i de bulunduruyor. bu yasal sürümü mü oluyor yoksa yasadışı mı?

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar yasal surumleri. siteler vbulletinla anlasma yapip uyelerine boyle bir hazirscript sunuolar. hazir scritpler den mesela vbulletini secip yanindaki kur a basarsan 2 dak. icinde direk vbulletin hazir kuruluyor. sonra sen de ona girip skin fln yukluosn, gerekli ayarlari yapiosun hazır hale geliyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
hmm
yok yani forum kuruyoruz sonra yasadışı iş yapıyoruz diye sitemizi kapatmasınlar da ( :

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger oyle yasadisi bi durum olursa sitenden once direk hostu kaparlar :) gerci bu durumda senin de siten kapanir ama saglik olsun dersin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5