İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin 3.0.7 Türkce Paketi Yuzde 90 TR

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer lisanssız'enmemiş versiyon kullanırsan adamlar seni eliyle koymuş gibi bulur. lisanssızenmiş kullanırsan bulma ihtimalleri yok. bulsalardı internette forum sitesi kalmazdı :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuc olarka versıon 3.0.7 de yanı 0,6 dan sonrakılerde kodlama var olduğu soylenıyor malum bu sayede buleltın çakıyor dalgayı, zaten sen biş yapmasanda turkıyede herkes bırbırını baltalıyo benım forumu hemen şikayet ettıler ne oldu gıttım ertesı gun aldım lısansı şimdi gozıno gozo rakıplerım gelsın bakalım :D engel yok kafa rahat yarışmaya devam :p

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
@wasGer o kadar ugrasıp sende yapsaydın Ben kullandıgım dili weriyorum sen ise dedigin lafa bak 200 geckin kisi goruntulemis ama bi tsk eden olmamıs demekki tr paketi kimsenin icine yaramamıs .........

Ben orda emege saygı demekte kastettigim bazı kendisini akıllı zanneden kisiler kendileri yapmıs gibi dagıtmaları beni kızdırıyor ne bok yer se yesin dagıtsın ama kendisi yapmıs gibi dagıtmasın.......

dostum benim işime yaramadı daha ama ben teşekkür ederim
vbulletin alacam o zaman yarar

bu arada ben vbulletin alacam
Dostum Bu lisanssızEYEN Gruplar
Tavsiyem DGT adamlar En eski Gruplardandirlar bi sorun yasamazsin...

2 Grubuda Kullanmanda Bir sakinca YOK istedigini kullan bence ....

orada tek sürüm vardır değil mi?

V

varyemez

Misafir
Ewet bizide birisi şikayet etmişdi o yüzden lisans almak zorunda kalmışdık...

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lol kendin mi yaptın yeni baştan bunu sen ? komiğinde ötesi x kişinin yaptığı dil dosyasını modifiye etmişsin ve eksik olan 3-5 eklemişsin.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yüzde 90 demişsinde geri kalan yüzde 10'a ne oldu onu öğrenmek istiyom :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5