İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin 3.0.7 Türkce Paketi Yuzde 90 TR

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
vBulletin Türkce Paketi Yuzde 90 Turkce piyasada bundan iyi turkce paketi bulmak zor insallah isinize yarar... Lütfen emege saygılı olalım...
güzel bi komiklik: Emeğe saygı.

sitede dolu lisansız ürünler birde emeğe saygı diyorsunn :p

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@wasGer o kadar ugrasıp sende yapsaydın Ben kullandıgım dili weriyorum sen ise dedigin lafa bak 200 geckin kisi goruntulemis ama bi tsk eden olmamıs demekki tr paketi kimsenin icine yaramamıs .........

Ben orda emege saygı demekte kastettigim bazı kendisini akıllı zanneden kisiler kendileri yapmıs gibi dagıtmaları beni kızdırıyor ne bok yer se yesin dagıtsın ama kendisi yapmıs gibi dagıtmasın.......

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
@wasGer o kadar ugrasıp sende yapsaydın Ben kullandıgım dili weriyorum sen ise dedigin lafa bak 200 geckin kisi goruntulemis ama bi tsk eden olmamıs demekki tr paketi kimsenin icine yaramamıs .........

Ben orda emege saygı demekte kastettigim bazı kendisini akıllı zanneden kisiler kendileri yapmıs gibi dagıtmaları beni kızdırıyor ne bok yer se yesin dagıtsın ama kendisi yapmıs gibi dagıtmasın.......
benim bahsettiğim konu aynı mantık.
vbulletini yapanlarda en az senin kadar yorulmuşlar. emeğe onlarda saygı ister.
lisansız ürünler dağıtma demiyorum, ahlakına dikkat etmeni istiyorum. iyi çaışmalar

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar duyduğuma göre vBulletin bir çok vBulletin formunu lisanssız kullanan domaine el koymuş...! Ayrıca size bir mail geliyormuş domain firmasından bir hafta içerisinde lisansını alın diye. Forumu sildim diyede bir dalga yok. Bir hafta içinde ya alıcaksın lisansı yada domaine el koyacaklarmış.

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyle kolay mı para werip aldıgınız domaini elinizden almak ona bakarsanız RUSYADA Domain kalmazdı vb. gibi bircok ornekleri war neden bu dosyaları dagıtan sitelere herhangibir sey yapmıyorda otekinlere mi bulasaka sadece bu soylentiler birazcık korkutmak icin soylentiler... :) :)

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum sağol yane daha önce çevrilen hiçbir foruma benzemiyor
Çok teşekkürler

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu forumu nereden indirebiliriz. indirme linki var mi
bir de yukaridaki turkce dosyasinin linki calismiyor

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direki link çalışmıyor. belirteyim dedim..
100% olduğunu görmek dileğiyle :)

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiginiz adreste sadece dil dosyaasi ve diger eklentiler var
ama forumun kurulum dosyalari yok !

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada bir CAT birde DGT var. biri 1 mb , digeri 1,5 . nedir farkli olan kardes

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GT vBulletin hek TeaM DownLoad (Versionları : 3.0.7 )
Dosya Adı Boyut Upload Edildigi Tarih
vB_3.0.7_NULL_By CAT 1.5MB 02/20/2005 01:55 AM
vB_3.0.7_NULL_By_DGT 1.0MB 02/20/2005 01:55 AM

Dostum Bu lisanssızEYEN Gruplar
Tavsiyem DGT adamlar En eski Gruplardandirlar bi sorun yasamazsin...

2 Grubuda Kullanmanda Bir sakinca YOK istedigini kullan bence ....

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukaridaki adresteki iki versiyonu da denedim. ancak herikisindede

Step 7) Importing Style Information bu asamada kaliyor.

en son asagidaki yaziyor ve devam etmiyor

=> $vbphrase['group_calendar'], 'faq' => $vbphrase['group_faq'], 'reputation' => $vbphrase['group_user_reputation'], 'poll' => $vbphrase['group_poll'], 'pm' => $vbphrase['group_private_message'], 'register' => $vbphrase['group_registration'], 'search' => $vbphrase['group_search'], 'usercp' => $vbphrase['group_user_control_panel'], 'usernote' => $vbphrase['group_user_note'], 'whosonline' => $vbphrase['group_whos_online'], 'showgroup' => $vbphrase['group_show_groups'], 'posticon' => $vbphrase['group_post_icon'], 'userfield' => $vbphrase['group_user_profile_field'], 'bbcode' => $vbphrase['group_bb_code_layout'], 'help' => $vbphrase['group_help'], 'editor' => $vbphrase['group_editor'], 'forumdisplay' => $vbphrase['group_forum_display'], 'forumhome' => $vbphrase['group_forum_home'], 'pagenav' => $vbphrase['group_page_navigation'], 'postbit' => $vbphrase['group_postbit'], 'threadbit' => $vbphrase['group_threadbit'], 'im_' => $vbphrase['group_instant_messaging'], 'memberinfo' => $vbphrase['group_member_info'], 'memberlist' => $vbphrase['group_members_list'], 'modify' => $vbphrase['group_modify_user_option'], 'new' => $vbphrase['group_new_posting'], 'showthread' => $vbphrase['group_show_thread'], 'smiliepopup' => $vbphrase['group_smilie_popup'], 'subscribe' => $vbphrase['group_subscribed_thread'], 'whoposted' => $vbphrase['group_who_posted'], 'threadadmin' => $vbphrase['group_thread_administration'], 'phpinclude' => $vbphrase['group_php_include_code'], 'navbar' => $vbphrase['group_navigation_breadcrumb'], 'printthread' => $vbphrase['group_printable_thread'], 'attachmentlist' => $vbphrase['group_attachment_list'], 'subscription' => $vbphrase['group_paid_subscriptions'], 'aaa' => 'AAA Old Backup' ); /*======================================================================*\ || #################################################################### || # Downloaded: 11:11, Sat Feb 19th 2005 || # CVS: $RCSfile: adminfunctions_template.php,v $ - $Revision: 1.334.2.11 $ || #################################################################### \*======================================================================*/ ?>

Importing vbulletin-style.xml

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw peki bu phpbb2 deki mesajları vbulletine nasıl taşıyacaz?? impex die bişii duydum onuda cepdepo.org da buldum ama dosya şifreli şifreyi de çözemedim bi ayrıntılı anlatırsan kardeş çok yardımcı olursun

bide banner nasıl ekleyeceğiz 3.0.7 için??

V

varyemez

Misafir
Ewet gecenlerde bulletin tarafından uyarıldık ve lisans almak zorunda kaldık biz ben kimseye lisanssız kullanbması önermiyorum cezası çok fazla 2. uyarıda hayatınız kararır diyebilirim uğraşmayın böyle lisanssız şeylerle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5