İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin 3.6.7 PL1 çıktı

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teşekkürler,

Bunlar da çorap değişir gibi sürüm değiştirmeye başladılar :p

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Anladımmm,

Çorap = vBulletin
Çorap söküğü = vB açıkları
Yeni çorap = Açıkları kapanmış vB

:D

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cacık Oldu Çıktı...
1 Ay Bekledik 3.6.6 için
Bi Çıktı Allaaaah Ardı Arkası Kesilmedi :D

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazılım geliştirmesi hiçbir zaman tamamlanmaz.
vB çabuk sürüm çıkartıyor. Çıkartması da gerekli. Adamlar bu işten köşeyi döndü. Öyle de olması gerekiyor zaten :) Çünkü bu konuda iyiler.
vB yeni kullanıyorum. Ancak panellerinde sadece sürüm yükseltme için küçük paketler göremedim. O da iyi bişey. Uğraştırıyolar insanı :)
Sık sık çıkartıyosan işi kolaylaştır. Microsoft bile her yama için Windows SP 8756 diye gitmiyo :D
Neyse buna da şükür...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir pazarlama stratejisi ve scriptlerin yenilerini çıkartmazlasa dükkanı kapatmaları lazım. Ayrıca script ve veri güvenliği yönünden büyük gelişmeler kaydedildi.

Bu donanım pazarı gibidir, örneğin P4 cpu piyasaya çıktığında bilinmelidir ki o sistemi çok büyük sistemlerde tasarlıyorlar. Yani var olan teknoloji daha ucuz sistemlere daha az maliyetle entegre ediliyor.

Yazılım pazarı da öyle :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
off upgrade'den nefret ediyorum.Yapasımda yok açıkçası.Eklenti yok fazla forumumda zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5