İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin 3.8.4 islami teması olan

afacann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletin 3.8.4 islami teması olan varmı acaba

afacann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
is_for_you sağolasın ama geçersiz dosya dedi başka teması olan varsa paylaşabilirmi acaba

Hasan Hüseyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya hu hiçmi ALLAH korkunuz yok. Adam birde tasarımı kendisi yapmış gibi design simar yazmış.

Orjinalini buradan temin edin arkadaşlar.

Temanın asıl dağıtım yeri : Kaynak

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya hu hiçmi ALLAH korkunuz yok. Adam birde tasarımı kendisi yapmış gibi design simar yazmış.

Orjinalini buradan temin edin arkadaşlar.

Temanın asıl dağıtım yeri : Kaynak

selamün aleyküm öncelikle desing simar yazılmış evet doğrudur fakat onu yazan ben değilim simar adlı bir kardeşimiz var temayı ondan almıştım ve o kurmuştu temayı değiştirmiş bende hiç dokunmadım oraya emeği geçti diye temanın yapımcısını bilmediğim için dokunmadım

Hasan Hüseyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamün aleyküm öncelikle desing simar yazılmış evet doğrudur fakat onu yazan ben değilim simar adlı bir kardeşimiz var temayı ondan almıştım ve o kurmuştu temayı değiştirmiş bende hiç dokunmadım oraya emeği geçti diye temanın yapımcısını bilmediğim için dokunmadım

aleykümselam ve rahmetullah
seni anlıyorum kardeşim elimizden geldiğince bu tarz kişilerle çalışmayalım inşALLAH. Onlara iş kazandırarak eline fırsat vermeyelim kardeşim. Bir çok islami sitede bu tema mevcut ücretsiz dağıttık ama bunun gibi insanlar yüzünden vb4 için hazırlama aşamasında olduğum temayı ücret karşılığında satışa sunacağım.

Selametle..

rsmalee

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hasan Hüseyin senin sadece dini içerikli siteler ve tasarımlar yapmantan dolayı sana çok büyük saygı duyuyorum.

Hasan Hüseyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim rsmalee yorumun beni son derece mutlu etti.

Seninde vBulletin camiasına katkın şüphesiz tartışılmaz. Şuana kadar verdiğin tüm emekler için tüm vBulletinci arkadaşlar adına sana teşekkür ediyorum

Selametle kalasın...

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aleykümselam ve rahmetullah
seni anlıyorum kardeşim elimizden geldiğince bu tarz kişilerle çalışmayalım inşALLAH. Onlara iş kazandırarak eline fırsat vermeyelim kardeşim. Bir çok islami sitede bu tema mevcut ücretsiz dağıttık ama bunun gibi insanlar yüzünden vb4 için hazırlama aşamasında olduğum temayı ücret karşılığında satışa sunacağım.

Selametle..

Rabbi rahim olan ALLAH cc gönlünüze göre versin,aslında iş kazandırmak değil temayı o kişide görmüştüm rica ettim oda benim siteyede yüklemişti sonradan bir çok sitede ücretsiz dağıtıldığını gördüm,vb4 için hazırlayacağınız temayı hazırladığınızda bana pm olarak demo veya örnek resimleri atabilirseniz bende almak size bir nebzede olsa katkıda bulunmak isterim selam ve dua ile...Hakkınızı helal edin...

Hasan Hüseyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm atacaktım ama mesaj sayım 5 den az olduğu için atamadım.

vBulletin4 Zümrüt Styles diye aratabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5