İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin açığı

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde başka bi forumla uğraşırken dikkatimi çekti, vb de aslında acayip bi açık var. Ne mi? Buyrun iyinetadmin in ağzından dinleyelim;

iyinetadmin' Alıntı:
Kardeşşşim bu forumda açık var, bak, ben bıdı bıdı bıdı konuşuom ama ben hiç konuşmadım aslında :D kaldı ki ben subdomaini açar istediğimi de yaparım işine gelmeyen hade hade hade :D :D :D

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Enterasan bende çalışmadı :D

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haymac;
Abi niye sildin postu, neyse ben bombayı onun yerine yazıom Haymac' ın olaya yorumu: Microzort :D :D: :D: :D Zuahahahaha ahahahahah

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yorumum bu değil :
Bill amca diyorki : Biliyorum benim dandikosdan bıktınız, microzortun açıklarındanda, ben artık Jelsoft a bıraktım açık işlerini, sizi jelleyip jelleyip şeeetsinler hemi :D

B

By_SCREAM

Misafir
ahuahuahau ne oluyor lan aga vb de açık mı war admin ne demek istemiş anlamadım

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açık olarak nitelendirmek pek doğru olmaz sanırım phpbb dede var aynı olay :)

B

By_SCREAM

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
Avrupa Fatihiymiş Galatasaray. Galatasaraylıymış Bütün Taraftar. (bu kısmı unuttum) gönüllerde ay ananı ... galatasaray bölmiydi acaba

ahuahua zuharhahra

W

W3BMASTER

Misafir
vbulletinde açık oldugu doğru mesela şuanda bütün özellerdeki mesajları filan görebilir isteyen kişi...ama biraz tecrübe lazım

B

Bedavalar-Net

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:
vbulletinde açık oldugu doğru mesela şuanda bütün özellerdeki mesajları filan görebilir isteyen kişi...ama biraz tecrübe lazım

:D Vay be simdi bu sözünden benim anladigim,sen benim özelimdeki mesajlari görebilceksin?Görürsen helal olsun ve + 100 dolar.Göster bakalim tecrübeni.:D

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her forumda olan birşey açık denemez buna.

PS:her forum derken değişik forum marka ve modellerini kasdettim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5