İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

VBulletin alsammı almasammı?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İmzadaki Phpbb forum siteme vbullettin alayım mı diye düşünüyorum da bazı sorularım var:
1- Vbullettin ve Seo eklentisinin toplam ücreti ne kadar, İkinci el alsam ne kadar olur?
2-Bu site için vbullettin almaya değer mi ?
3- Vbullettin kurunca eski url'leri yeni urllere 301 yönlendirmesi yapabilir miyim daha doğrusu konuları direk taşıyabilir miyim?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
2-Bu site için vbullettin almaya değer mi ?

Hayır. Bu içerikte binlerce Türk forumu var. Büyük kısmında olduğu gibi sizde de bir süre sonra maalesef çöpe dönecektir. Sadece tek bir alana yönelirseniz ve uzun süreli bir şey düşünüyorsanız, işte o zaman vBulletin alın derim.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır. Bu içerikte binlerce Türk forumu var. Büyük kısmında olduğu gibi sizde de bir süre sonra maalesef çöpe dönecektir. Sadece tek bir alana yönelirseniz ve uzun süreli bir şey düşünüyorsanız, işte o zaman vBulletin alın derim.

Niye çöp olsun herkesin paylaşım yapmasına izin vermiyorum zaten benim dışımda kimse oyun indirme konusu açmıyor. Açtırmam da..
Diğer konularda da denetliyorum. Benim dışımda sadece 1-2 uploader almayı düşünüyorum.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Niye çöp olsun herkesin paylaşım yapmasına izin vermiyorum zaten benim dışımda kimse oyun indirme konusu açmıyor. Açtırmam da..
Diğer konularda da denetliyorum. Benim dışımda sadece 1-2 uploader almayı düşünüyorum.

Çoğunlukla siz açıyorsanız ve oyun indirme ağırlıklı ise; WP, Drupal vs. sizin için daha iyi olacaktır. Hem tek alan oyun indirme olur hem de ücretsiz, yönetimi basit bir sistem kullanmış olursunuz.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok önceden joomla kuruluydu zaten joomlayı kaldırdıktan sonra kullanmamaya yemin ettim.
Dediğiniz gibi Wp olabilir. Bana da mantıklı geldi ama aklıma güzel bir html tema bulup php ile bloga çevirme fikri geldi şimdi heralde kendi ihtiyaçlarıma göre yapıcağımdan daha az cpu harcar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5