İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin Alt Forumlar Yönetimi

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklenti -forumhome da gösterilen alt forumların yönetimini kolaylaştırılır.Çok sayıda alt forumunuz varsa bu eklenti sizin için idealdir.Alt forumları 1-7 arasında kolonlara bölme imkanı verir ve birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Yüklemeye başlamadan önce; AdminCP > vBulletin Seçenekleri> Forum Listings Display Options > Depth of Sub-Forums - Set this to "1" ayarını yapın.

AdminCP: Plugin System > Manage Products > [Add/Import Product] bölümünden XML dosyasını import edin.

Ayarları Düzenlemek İçin;
AdminCP : vBulletin Options > Cyb - Forumhome Sub-Forums Manager

Eklentinin Orjinal Yazarı:Cybernetec Ekletinin Orjinal Adresi:http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122996
Eklenti Cybernetec'in özel izni alınarak yayınlanmıştır.

-Alıntı-

biocyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden olmadı anlamadım. Tam istediğimi alamadım. Aynı zamanda hata veriyor...

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in [path]/includes/class_bootstrap.php(1307) : eval()'d code on line 71

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
forumu hortlatmışsın ama madem horttlattın ben ekliyeyim eklentiyi buradan indir ve kur

kurulumu basittir dosyanın içindeki xml'i pulings ve ürünlerden yükleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5