İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Botu Yazdırılacak

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi arkadaşlar ben şöyle bir bot yazdırmak istiyorum vbulletin için bir eklenti olacak eklentiyi kurduktan sonra site girişi yapıcaz ve bu sitelerden reklamsız olarak konuları çekecek siteye ekleyecek rss demiyorum burada dikkatinizi çekerim reklamsız şekilde sitelerden çekebilecek bir eklenti yazdırmak istiyorum yapılabilir mi böyle birşey ? yapılırsa kaça patlar cevaplarınızı bekliyorum. ? ve ne kadar sürer bitmesi ?

destshop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu mu inceleyebilirsiniz.
vbulletin için ekstadan botlar da mevcut. sistem yakın bir zamanda değişicek ve rss ile çalışmıyor sistem. direk konuyu alıyor. tüm vbulletin forumlarından konuyu çekiyor.

Şuan için reklamları çekiyor ama yeni geliştirdiğim sistem sayesinde konuda bulunan reklamları yada extraları almıyacak sadece konuyu alacak.

ilgilenirsen www.nedenler.net buraya da bakabilirsin.

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5