İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin bu özellikleri kendi yaptığımız ??

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar merhaba php bilgim açıkçası iyi değil

vBulletin bazı özelliklerini yaptığım bir sayfada kullanmak istiyorum

Örneğin foruma girmeden başka bir yerde

Son Konular
Kimler çevrimiçi
Site istatislikleri
Üye girişi gibi sistemleri

kullanmam için kodlar varmı yol göstericek arkadaşlara şimdiden tşkler.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

çok sağol çookkk yardımcı oldun ben bu siteyi bilmiyordum burda konu açtım
icon8.gif

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevmiyorum bu tarz yaklaşım ve cevapları senin bilmen herkesin bileceği anlamınada gelmiyor beni takip eden arkadaşlar bilir artık gerçekten gına geldi bu forumdaki cevap tarzlarından bana. yeter bu foruma artık cevap yazmıyorum....

Merak etme 1-2 gün içinde bas parayı istediklerini yapalım tarzında cevaplar eklenir bu konu altına (yaklaşımın bu tarzda olmasaydı bedavayada yapılırdı)

Forumda sizlere yardımcı olmak isteyen insanlara ayakçı muamelesi yapıp kafanıza göre acayip cevaplar yazmaktan vazgeçsin artık bu yapıda olan arkadaşlar.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sevmiyorum bu tarz yaklaşım ve cevapları senin bilmen herkesin bileceği anlamınada gelmiyor beni takip eden arkadaşlar bilir artık gerçekten gına geldi bu forumdaki cevap tarzlarından bana. yeter bu foruma artık cevap yazmıyorum....

Merak etme 1-2 gün içinde bas parayı istediklerini yapalım tarzında cevaplar eklenir bu konu altına (yaklaşımın bu tarzda olmasaydı bedavayada yapılırdı)

Forumda sizlere yardımcı olmak isteyen insanlara ayakçı muamelesi yapıp kafanıza göre acayip cevaplar yazmaktan vazgeçsin artık bu yapıda olan arkadaşlar.

iyi kardeşim verdiğim bilgi sence yeterlimi benim oraya bakmak hiç akılma gelmedimi ben bunu düşünemedimmmi bana bir tane link atıyorsun buraya bak diyorsun senin düşündüklerini bizde düşündük yeterince bilgim olmadığı için çözüm bulamadım link yerine dahada ayrıntılı bilgi verseydin bakış açın değişirdi.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunları php ile yapabilirsin.vBulletin ile ilgili fazla bilgim yok ama bu kadar da detaylı modların olacağını sanmıyorum.Zaten bunlar php ile ilgili.Kendin kod yazarak ya da yazdırarak yapabilirsin ancak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5