İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin den ucuz olan forum sitesi?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ben forum sitesi açmak istiyorum fakat bildiğiniz gibi vbulletin linsansı çok pahalı onun yerine ucuz forum sitesi altrenatifi varmı?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Free olanları deneseniz, phpbb2 halen geliştirilmesine karşın çok kullanışlı.
SMF de deneyebilirsiniz o da free ve kullanışlı da.

S

SatlikDomain

Misafir
Kefşededilmiş hazine www.neocrome.net :)

Benim yaptığım forum http://www.Forumaj.com Vb ye benzetmeye çalıştım elimden geldiği kadar.

Script açık kaynaktır yani beleş : ) ilk başta kurduğunuzda hiç bir eklentisi olmaz hatta şifremi unutum eklentisi siz yüklüyorsunuz, ama bir dünya eklentisi var özellikle rus sitelerinde çok güzel pluginler var.
Türkçe destek için www.lduturk.com

C

chemeng

Misafir
yeniwebmaster' Alıntı:
invisionpower.com adresine bak divxplanet.com ve divxforever.com siteleri kullanıyor.

evet ipb de süperdir 69$ dı sanırım. ücretsiz istiyorsan smf tavsiye ederim.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
smf forum nasıl oluyor bana bir örnek forum gösterebilirmisiniz daha hiç rastlamadım da

F

freeman

Misafir
zbahadir' Alıntı:
Free olanları deneseniz, phpbb2 halen geliştirilmesine karşın çok kullanışlı.
SMF de deneyebilirsiniz o da free ve kullanışlı da.
Smf ücresiz olarak nereden bulabiliriz....

T

TeknoTR.Net

Misafir
phpBB çok güzel bir yazılımdır modlarla uğraşıp çok güzel bir şey çıkarabilirsin.
www.canver.net'de ALEXIS'in iyi bir destek sitesi oradan baya birşey öğrenebilirsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5