İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vbulletin downgrade

R

RiNNeGaN

Misafir
Merhaba

Bu konu sorulmuş olabilir fakat yeniden sağlam paylaşımlarınızı bekliyorum.

vbulletin 4.x.x sürümü vbulletin 3.8.x sürümüne geçebilir mi ?

Geçilse bile sorunları ne olabilir ? Ayrıca kullandığım vbulletin lisanslı.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba

Bu konu sorulmuş olabilir fakat yeniden sağlam paylaşımlarınızı bekliyorum.

vbulletin 4.x.x sürümü vbulletin 3.8.x sürümüne geçebilir mi ?

Geçilse bile sorunları ne olabilir ? Ayrıca kullandığım vbulletin lisanslı.

Merhaba,

Forumda böyle bir konu varmış. İçerik nedir tam olarak bilmiyorum. Ama elinizde yedek varsa yedek yüklemek daha mantıklı. Yedek yoksa ve 3.8.x isteniyorsa tabi mecburen bu yöntem denenmeli.

R

RiNNeGaN

Misafir
Malesef lisansı alırken 4.x.x sürümündeyken konular açıldı.Verdiğiniz o adresteki karışık geldi.İlginize teşekkür ederim.

Y

Yapay

Misafir
Geçilir fakat veri tabanında uyuşmazlıklar olur. Doğal olarak geçilmesi tehlikeli hiç böyle bir şey yapmaya kalkmayın.
Ek: 4 sürümü ile 3 sürümünün kod yapısı da farklıdır.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Downgrade mümkün hiçbir tehlikesi de yok. Tablo yapısı olarak sadece eklentiler farklı. Eklenti dediğim fotoğraf albümleri, konularda ekli olan dosyalar. İşte bu eklentileri feda edecekseniz mümkün. Aslında onlarda convert edilir de, biraz sıkıntılı iş. Onun dışında downgrade mümkün.

R

RiNNeGaN

Misafir
Konularda herhangi attachment bulunmuyor,ayrıca albümlerde yer almıyor.Sadece konu mesajlardan ibaret.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5