İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vbulletin editleyecek biri yokmu?

H

hostcu1

Misafir
arkadaşlar bende bi kaç küçük resim falan var yaklaşık 6-7 adet onları şu anda iyinet forumda hostbul reklamının oldugu yerde iki sıra şeklinde hatta aklımda bulunun düzen şeklinde yerleştirmek istiyorum ama olmuyo delirecem biri bana yardım edemezmi ücreti neyse vermeye hazırım.....

C

c4®

Misafir
admincp/stil yönetimi/stili seç/edit templates/forum home
<!-- / guest welcome message -->
</if>

bu yazının altına;
<!--- Duyurular ---->
<tr>
<td class="tcat" colspan="<if condition="$vboptions['showmoderatorcolumn']">6<else />5</if>"><phrase 1="$vboptions[bbtitle]">IYInet Duyurular</phrase></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" colspan="<if condition="$vboptions['showmoderatorcolumn']">6<else />5</if>">
<phrase 1="faq.php?$session[sessionurl]" 2="register.php?$session[sessionurl]"><b><FONT size= "2" color="red">Buraya duyurunu yaz</FONT></b></phrase>
</td>
</tr>
<!---- // Duyurular ---->

Ben eski forumumda kutucuk eklerken bunu kullanıyordum; Duyurunu buraya yaz kısmına banner adresi ekleyebilirsin.. Yada üstünde değiştir bişiler yap işte ;) Kafana göre taqıl..

H

hostcu1

Misafir
hoca işte bende biliyorum bunu ama olmuyo beceremiyorm istedigim yerde olmuyoarl çünki resimlerin boyutları aynı degil ve kaymalar oluyo istedigm yere gelmiyolar beceremiyom aglamak üzereyim :(

C

c4®

Misafir
tam olarak ne istediğini anlamadım ki ; Eğer yukarda verdiğim koddan bir şeyler türetemiyorsan ; biraz html bilgisinden yoksundur demekki.. Özel mesaj at , msn adresimi veriyim .. Bu gece online olamıyabilirim.

H

hostcu1

Misafir
yok o kötü olur ama niye sadece ben beceremiyom onu anlamadım bakyom bütün forumlarda yapılmış

M

Maxi

Misafir
hostcu1' Alıntı:
yok o kötü olur ama niye sadece ben beceremiyom onu anlamadım bakyom bütün forumlarda yapılmış
Rengini ayarlayabilirsen ve boyutunu hiçte kötü olmaz iframe.
Bak üstteki hostbul reklamıda iframe'de.
Sence kötümü duruyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5