İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Extended Reput

R

Reignman

Misafir
Merhaba arkadaşlar, vbulletin 3.6.1 için sorunsuz çalışan genişleyen reput sistemi arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Gerek burada, gerek yabancı forumlarda arama yaptım ama işime yarar bir şeyler bulamadım. Aradığım, iyinetin de kullandığı klasik yöntem. Yani 5 koyu yeşil+7 açık yeşil tarzı bir şey.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vbulletinde default olarak bulunan reput sistemi işini görmüyormu ?

biliyorsun panelden ayarlamalarını yapman lazım.

R

Reignman

Misafir
Aslında görür tabi, ama bu sistem, göze biraz daha hoş geliyor ve forum üyelerine amiyane tabirle biraz "gaz" veriyor :) Bu yüzden istiyorum.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam o zaman reputu açacaksın admincp den :)

iyinetforumda default reputu kullanıyor bildiğim kadarı ile ben bu özelliğin ayrıca olan bir sürümünü görmedim.

R

Reignman

Misafir
Reput zaten açık, yanlız vbulletin'in default reput sistemi tek kutucuk üzerine çalışıyor. Yani kutular ilerlemiyor. vbulletin'in forumunda da araştırdım, moderatörler vbulletin'in default özellikleri dışındaki şeylere karışmayacaklarını ama vbulletin.org'a göz atmanızı öneniriz demişler.

Orada bir kaç tane buldum, ama bazıları hatalı, bazılarında versiyon uyuşmazlığı var, bazıları da istediğim tarzda değil.

Aslında söz konusu sistemi çok kişi kullanıyor, ve eminim ki burada da çok kişi biliyordur. Fakat kimseden zorla paylaşım yapması istenemez herhalde :)

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panelde reput ayarı var :)

ordan mesaj sayısına göre sonuçları ve ayarlamaları yapabilirsin bu sayede reput seviyesi artar.

mesela kendine panelden +10000 yaz reputu gör :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5